• اسپانیا

اسپانیا

کاستا براوا
در طول یک ساحل رویایی و عاشقانه منطقه بسیار زیبا و جذاب کاستا براوا وجود دارد. در این ناحیه کوهستانی مسیرهایی برای پیاده روی قرار دارند که از لحاظ زیبایی شناختی کم نظیر است.
کالنگ
کالنگ در بالای یک تپه در طول ساحل کاستا است و به عنوان یک منطقه تفریحی ساحلی که یک شهر قرون وسطایی نیز دارد شناخته شده است.
کاخ الحمرا گرانادا
هرچقدر که شما درباره ی کاخ گرانادا (The Alhambra and Generalife Gardens) اطلاعات داشته باشید و یا عکس های آن را مشاهده کرده باشید وقتی برای بار اول وارد آن شوید مطمئنا حال و هوای آن شما را مبهوت خواهد کرد.
کلیسای ساگرادا فامیلیا بارسلونا
برجسته ترین شاهکار گائودی, ساگرادا (Barcelona’s Sagrada Familia and Gaudi Sites) محسوب میشود. گائودی شخصی است معروف در هنر معماری دنیا که به دلیل داشتن سبک خاص خودش بسیار مشهور شد.
مسجد بزرگ قرطبه
سومین بنای عظیم در دنیای اسلام مسجد قرطبه (The Great Mosque of Cordoba) است. حدودا سه قرن متوالی ست که از ارزش و جایگاه این مسجد چیزی کم نشده است. مسجد بزرگ قرطبه جز سازمان میراث جهانی یونسکو به شمار میرود و از برجسته ترین آثار از معماری اسلامی است.
خیابان لارامبلا بارسلونا
اگر به بارسلونا سفر کردید پیاده روی در خیابان لارامبلا (La Rambla Barcelona) به خصوص در فصل تابستان را از دست ندهید.
سواحل کوستا دل سول
افرادی که علاقمند به آفتاب گرفتن در شن و ماسه هستند این بهترین مکان است زیرا سواحل کوستا دل سول (Costa del Sol Beaches) در تمام اروپا بیشترین آفتاب را دارد.
پلازا مایور مادرید
دور تادور میدان بزرگ پلازا مایور (Plaza Mayor Madrid) را ساختمان هایی با معماری سبک گوتیک, کافه ها, رستوران ها و فروشگاه هایی برای خرید احاطه کرده است.
کلیسای جامع سانتیاگو د کامپوستلا
آرامگاه سنت جیمز که یکی از حواریون حضرت مسیح بود در کلیسای سانتیاگو د کامپوستلا (Santiago de Compostela Cathedral) قرار دارد.
موزه گوگنهایم بیلبائو
موزه گوگنهایم بیلبائو (Guggenheim Museum Bilbao) یکی برجسته ترین بناها در زمان خودش محسوب میشود.
کاخ ال اسکوریال اسپانیا
در حد فاصل 45 کیلومتری شمال غرب مادرید کاخ ال اسکوریال (San Lorenzo de El Escorial) وجود دارد.
موزه پرادو مادرید
موزه پرادو (The Prado and Paseo del Artes Madrid) یک موزه ی غنی از آثار ارزشمند هنری دنیاست.