• پکن

پکن

پکن(چین)
پکن پایتخت کشور پهناور چین و مرکز سیاسی اقتصادی و فرهنگی آن می باشد.پکن بعد از شانگهای دومین شهر بزرگ چین است.
معبد آسمان در پکن
چین کشوری است مملو از راز و رمزهای اعجاب آور ، مراسمات سنتی و هنرهای بومی . دوستداران فرهنگ و تاریخ کهن تمایل دارند برای یک بار هم که شده با تور چین همراه گردند و به این کشور استثنائی سفر کنند و زیبائی های ان را ببینند و لذت های ناب را تجربه کنند . در میان شهرهای چین ، پکن بیشترین جاذبه های تاریخی را در خود گنجانده و از مقاصد مورد علاقه گردشگران به شمار می آید معبد آسمان در پکن یکی از این جاذبه هاست که با معماری جالب توجه خود بازدیدکنندگان را شگفت زده خواهد نمود اگر دوست دارید با این معبد بیشتر آشنا گردید با ما همراه شوید .
تیان آن من میدانی کهن در مرکز پکن
پکن با قدمتی هزاران ساله در طی بیشتر ادوار امپراتوری نقش مرکزیت داشته و مقر حکومتی سلسله های مختلف بوده است . این شهر با دیدنی های تاریخی خود در جهان زبانزد است و گردشگران تور چین برای دیدن این شهر علاقه زیادی از خود نشان می دهند تیان آن من میدانی کهن در مرکز پکن است که فوق العاده جذاب بوده و بازدید از ان و ساختمان های اطرافش زمان زیادی می طلبد در ادامه شما را با این میدان وسیع و بزرگ آشنا می سازیم .
کاخ تابستانی پکن
کاخ های امپراتوان گذشته در چین از بناهایی است که در تور چین مورد توجه گردشگران واقع شده و بازدید کنندگان زیادی دارد یکی از این قصرها ، کاخ تابستانی پکن (Beijing Summer Palace) است که در ادامه بیشتر با این مجموعه آشنا می شویم .
استادیوم ملی پکن
تور چین از جمله تورهایی است که با شرکت در آن گردشگران می توانند تجربه هایی استثنائی را به کوله بار سفر خود اضافه نمایند و از جاذبه هایی دیدن کنند که مختص این کشور بوده و در هیچ کجای جهان نمونه ای مشابه از آن ها یافت نمی گردد . استادیوم ملی پکن (Beijing National Stadium) یکی از سازه هایی است که برای ساخت آن از ایده های جدید و فناوری های نو استفاده شده تا به بنایی استثنایی و بیادماندنی تبدیل گردد .