بلندی های کوآلالامپور

bolandi-11.jpg
bolandi-11.jpg bolandi-22.jpg bolandi-33.jpg bolandi-44.jpg bolandi-55.jpg
از بلندی های شگفت انگیز کوآلالامپور می توان به ارتفاعات کامرون و تپه های فریزر اشاره کرد که طرفداران طبیعت که به محیط ارام با مناظر طبیعی و معماری باستانی و سنتی علاقه ای چندان دارند به آنجا مسافرت کنند.
ارتفاعات کامرون
شخصی به نام ویلیام کامرون در سال 1885 این مکان را کشف کرد. از ابتدا تا به امروز این مکان زمین های کشاورزی چای بوده است. این بلندی ها در ارتفاعات 1829 متری شمال غربی پاهانگ قرار دارد. این ارتفاعات در 295 کیلومتری کوآلالامپور قرار گرفته . گردشگری های این مکان پارک پروانه ، باغ گل رز ، خانه دریاچه ، باغ توت فرنگی ، باشگاه گلف ، دره برتام می باشد.
تپه فریزر
بلندی تپه های فریزر جزو زیباترین طبیعت کوآلالامپور است که توسط شخصی به نام جیمز فریزر در قرن 19 کشف شد. این تپه یک مکان بسیار آرام با آب و هوای کاملا تمیز و بی سرو صدا برای کسانی که به دنبال آرامش هستند. خانه ها در اینجا به سبک سنتی قدیمی و ییلاقی ساخته شده .در اینجا رستوران های زیادی نیز موجود است. از جاذبه های این تپه می توان به برج ساعت که از یک سازه سنگی کوتاه درست شده ، باشگاه گلف سلطنتی و آبشارهای Jeriau اشاره کرد که از رفتن به این مکان پشیمان نخواهید شد.
pic481390310001