پارک آبی اکشن بلغارستان

action_aquapark_bulgaria6safarafarin-qpr.jpg
action_aquapark_bulgaria6safarafarin-qpr.jpg action_aquapark_bulgaria4safarafarin-qpr.jpg action_aquapark_bulgaria3safarafarin-qpr.jpg action_aquapark_bulgaria2safarafarin-qpr.jpg action_aquapark_bulgaria1safarafarin-qpr.jpg
کشور بلغارستان علاوه بر بوستان ها و پارک های تفریحی دارای 15 پارک آبی در شهرهای مختلف است که گردشگران تور بلغارستان با مراجعه به آن ها می توانند از بازی های متنوع استفاده کرده و لحظاتی خاطره انگیز داشته باشند . یکی از این مجموعه ها ، پارک آبی اکشن بلغارستان (Action Aquapark Bulgaria) یا اکشن آکوا پارک سانی بیچ است فاصله اندکی تا مرکز اقامتگاه ساحل آفتابی دارد . با سفر آفرین همراه باشید تا در مورد این مجموعه آبی بیشتر بدانید .
درباره مجموعه اکشن آکوا پارک در سانی بیچ بلغارستان
پارک آبی اکشن بلغارستان یکی از اولین مجموعه های تفریحی آبی است که در این کشور تاسیس شده و با محیط جذاب ، بازی های متنوع و خدمات بی عیب و نقص خود را در میان مراکز تفریحی برتر مطرح ساخته است . پارک آبی اکشن در قسمت غربی استراحتگاه سانی بیچ (Sunny Beach) و در فاصله 5 دقیقه ای از مرکز این اقامتگاه واقع شده و از سال 2001 تا کنون به جاذبه تابستانی معتبر در ساحل آفتابی و منطقه نسبار تبدیل شده است . این مجموعه که از تفریحات بلغارستان به شمار می آید به نیاز تمامی رده های سنی برای تفریح و سرگرمی توجه نموده و سرسره ها و استخرهای متنوعی برای کودکان و بزرگسالان در خود جای داده است .
جذابیت ها و امکانات موجود در اکشن آکوا پارک بلغارستان
اکشن آکوا پارک سانی بیچ به عنوان یکی از پارک های آبی بلغارستان مساحتی بیش از 36 هزار متر مربع را به خود اختصاص داده و دارای 30 جاذبه آبی ، بارهای موضوعی و چندین رستوران ، پل های چوبی بر روی رودخانه ، مناطق مخصوص آفتاب گرفتن ، راه رفتن و استراحت می باشد . همچنین در این مجموعه باغ وحشی کوچک در نظر گرفته شده که گردشگران تور بلغارستان با مراجعه به آن می توانند چندین گونه مختلف از حیوانات و پرندگان را از نزدیک ببینند . از دیگر امکاناتی که برای رفاه مراجعه کنندگان در Action Aquapark گنجانده شده می توان به مواردی چون پارکینگ رایگان ، اتوبوس شاتل رایگان ، دستگاه خودپرداز ، بخش اطلاعات ، قفسه های قفل دار و گاوصندوق ، چتر و صندلی های راحتی ، اتاق تعویض و دوش ، فروشگاه هدیه ، خدمات عکاسی و کمک های اولیه اشاره نمود .
این مجموعه دارای سرسره ها و استخرهای متعددی است که در میان سرسره های آبی آن سقوط آزاد با 18 متر ارتفاع و سرعت 70 کیلومتر بر ساعت سریعترین مورد می باشد . از دیگر بازی های موجود در اکشن آکوا پارک می توان به هایدروتیوپ ، گردباد ، سیاه چاله ، قایق سواری آرام ، مگا اسلاید ، کامیکازه و قلعه آب اشاره نمود .
ساعت کاری مجموعه آبی Action بلغارستان
مجموعه آبی اکشن که از جاذبه های گردشگری بلغارستان محسوب می گردد در تمامی فصول باز نبوده و فعالیت آن به 19 می تا 25 سپتامبر محدود می گردد . توجه داشته باشید که ساعت کاری این مجموعه در تمامی روزها یکسان نبوده و متغیر می باشد . گردشگران در ساعات زیر می توانند به Action Aquapark مراجعه کنند .

• 19 می تا 28 می و 18 سپتامبر تا 25 سپتامبر .......... 16:30 – 10:30

• 29 می تا 25 ژوئن و 28 آگوست تا 24 سپتامبر .......... 18:00 – 10:00

• 26 ژوئن تا 27 آگوست .......... 18:30 – 10:00

pic535759210001