پارک آبی آکوا پارادایس بلغارستان

aqua_paradise_nessebar6safarafarin-qpr.jpg
aqua_paradise_nessebar6safarafarin-qpr.jpg aqua_paradise_nessebar5safarafarin-qpr.jpg aqua_paradise_nessebar4safarafarin-qpr.jpg aqua_paradise_nessebar3safarafarin-qpr.jpg aqua_paradise_nessebar2safarafarin-qpr.jpg
بلغارستان کشوری است که همه طیف جاذبه ای در آن خودنمایی می کند از بناهای تاریخی با قدمت چند صد ساله گرفته تا مراکز تفریحی با بازی های مهیج . در واقع گردشگران با استفاده از تمامی امکانات گنجانده شده در این کشور و همچنین بازدید از اماکن دیدنی متنوع به هیچ وجه از سفر به بلغارستان احساس پشیمانی نکرده و از سفر خود راضی خواهند بود . در بین مراکز تفریحی متعدد موجود در این کشور پارک های آبی از محبوبیت بالایی برخوردارند و هر ساله میزبان تعداد زیادی از گردشگران تور بلغارستان می باشند . با سفر آفرین همراه باشید تا با پارک آبی آکوا پارادایس بلغارستان (Aqua Paradise Nessebar, Bulgaria) آشنا گردید .
درباره پارک آبی آکوا پارادایس در نسبار بلغارستان
در بلغارستان حدود 15 پارک آبی کوچک و بزرگ با بازی های متنوع وجود دارد که پارک آبی آکوا پارادایس بلغارستان در شهر نسبار بزرگترین و جذاب ترین آن هاست . پارک آبی آکوا پارادایس در نزدیکی بزرگترین استراحتگاه در ساحل جنوبی واقع شده و به عنوان مجموعه ای تفریحی در تابستان ها مورد استفاده بومیان و گردشگران ساکن در سانی بیچ (Sunny Beach) ، نسبار (Nessebar) ، بورگاس (Burgas) ، النی (Eleni) ، اسوتی ولاس (Sveti Vlas) و همچنین شهرهای دورتری چون سوزوپل (Sozopol) ، کیتن (Kiten) و پریمورسکو (Primorsko) قرار می گیرد . این مجموعه که از برترین پارک های آبی و تفریحات بلغارستان به شمار می اید با بازی های مهیج می تواند ساعتی گردشگران را به خود مشغول ساخته و لحظاتی بیادماندنی برای آنان به ارمغان آورد .
امکانات آکوا پارادایس نسبار بلغارستان
پارک آبی آکوا پارادایس بلغارستان در قسمت غربی نسبار و در جنوب استراحتگاه سانی بیچ واقع شده و با وسعتی بیش از 30 هزار متر مربع یکی از بزرگترین پارک های ابی در منطقه بالکان می باشد . Aqua Paradise به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری بلغارستان برای تمامی رده های سنی مناسب بوده و با جاذبه ها و امکاناتی که شمار ان ها به بیش از 40 مورد می رسد توسط گیاهان سبز احاطه شده است . بیش از 10 سال است که پارک آبی نسبار به یکی از محبوب ترین اماکن تفریحی در تابستان تبدیل شده و گردشگران تور بلغارستان با مراجعه به آن می توانند از بازی های متنوع ، استخرها و سرسره های هیجان انگیز لذت ببرند .
در مجموعه آبی آکوا پارادایس به عنوان یکی از بزرگترین پارک های آبی بلغارستان 25 سرسره آبی ، 5 استخر شنا ، 2 رودخانه ، 10 امکانات آبی ، برنامه های نمایشی منحصر به فرد ، خدمات اضافی ، ماجراجویی و خوشگذرانی برای کودکان و بزرگسالان فراهم شده است . آکوا پارادایس بلغارستان که در 2 کیلومتری مرکز شهر نسبار واقع شده برای رفاه مراجعه کنندگان ، دارای پارکینگ و چندین رستوران و کافه می باشد و برای تسهیل در رفت و آمد افرادی که خودرو شخصی ندارند اتوبوس شاتل رایگان در نظر گرفته شده است .
ساعت کاری و بلیط مجموعه آبی آکوا پارادایس نسبار بلغارستان
این مجموعه آبی در تمامی روزهای سال باز نبوده و فقط از 22 می تا 15 سپتامبر از ساعت 10 صبح تا 18:30-18 پذیرای علاقه مندان به تفریح و هیجان می باشد . بلیط این مرکز تفریحی برای تمام روز (18:30/18-10) و نیم روز (18:30/18-15) متفاوت بوده و برای گروه های مختلف سنی به صورت زیر دریافت می گردد .

تمام روز :

• افراد بالای 130 سانتیمتر .......... 42 لوا

• افراد از 90 سانتیمتر تا 130 سانتیمتر .......... 21 لوا

• افراد کمتر از 90 سانتیمتر .......... رایگان

• بزرگسالان بالای 60 سال .......... 21 لوا

نیم روز :

• افراد بالای 130 سانتیمتر .......... 32 لوا

• افراد از 90 سانتیمتر تا 130 سانتیمتر .......... 16 لوا

• افراد کمتر از 90 سانتیمتر .......... رایگان

• بزرگسالان بالای 60 سال .......... 16 لوا

pic758659210001