ساحل اسموکینی بلغارستان

smokini_beach_bulgaria6safarafarin-qpr.jpg
smokini_beach_bulgaria6safarafarin-qpr.jpg smokini_beach_bulgaria5safarafarin-qpr.jpg smokini_beach_bulgaria4safarafarin-qpr.jpg smokini_beach_bulgaria3safarafarin-qpr.jpg
کشور بلغارستان از بخش شرقی خود با دریای سیاه همسایه بوده و در کرانه های این دریای زیبا دارای سواحل شنی متعدد به همراه استراحتگاه هایی با امکانات مناسب می باشد . سوزوپل (Sozopol) به عنوان یک شهر ساحلی و باستانی ، گزینه های مختلفی برای ارائه به گردشگران دارد از سایت های تاریخی گرفته تا تفریحات مهیج آبی و رستوران هایی با غذاهای خوشمزه . لذا ترکیب تمامی این عوامل با هم سبب شده تا این شهر به یکی از محبوب ترین مناطق توریستی بلغارستان تبدیل گردد . در سوزوپل چندین ساحل شنی تمیز و زیبا وجود دارد که ساحل اسموکینی بلغارستان (Smokini Beach Bulgaria) یکی از آن هاست . با سفر افرین همراه باشید تا در مورد این منطقه بیشتر بدانید .
درباره ساحل اسموکینی در بلغارستان
اگر شما به دنبال تعطیلات تابستانی شگفت انگیز هستید و می خواهید از یک ساحل زیبا و منحصر به فرد در بلغارستان لذت ببرید ساحل اسموکینی بلغارستان می تواند یکی از اولویت های شما باشد . ساحل اسموکینی در 5 کیلومتری جنوب سوزوپل قرار گرفته و با شن های تمیز و خوب و همچنین آب هایی گرم و آبی یکی از جاذبه های گردشگری بلغارستان محسوب می گردد اما گاهی به سبب وجود امواج بزرگ و جریانات زیر آبی خطرناک بوده و برای کودکان چندان مناسب نمی باشد . با توجه به جو حاکم بر این منطقه ، Smokini برای جوانان و خانواده هایی که به دنبال فضایی رمانتیک به همراه منظره های زیبا و تفریحات مهیج هستند ایده آل می باشد .
رفتن به ساحل اسموکینی بلغارستان به افرادی که عاشق ورزش های دریایی مانند فوتبال ، والیبال ساحلی ، جت اسکی ، قایقرانی و ماهیگری هستند توصیه می گردد تا بتوانند در سفر با خانواده خود هیجانی وصف نشدنی را تجربه کنند . بعد از چند ساعت تفریح ، پیاده روی و گشت و گذار در ساحل و لذت بردن از محیط مناسب کمپ اسموکینی ، تماشای غروب بی نظیر بلغارستان از پشت پنجره یکی از کافه های ساحل و خوردن یک غذای خوشمزه بلغاری خاطره ای به یادماندنی برای گردشگران تور بلغارستان به ارمغان می آورد . توجه داشته باشید که در سال های اخیر با افزایش حجم سفر به این منطقه تفریحی ، هتل ها ، رستوران ها ، کافه ها و مراکز تفریحی متعددی در آن ایجاد شده تا پاسخگوی نیاز مسافران باشد .
اطلاعاتی در مورد شهر سوزوپل بلغارستان
شهر سوزوپل بلغارستان یک شهر ساحلی باستانی در کرانه های دریای سیاه می باشد که در فاصله 35 کیلومتری جنوب بورگاس واقع شده و امروزه یکی از بزرگترین استراحتگاه های ساحلی در کشور بلغارستان به شمار می آید . با توجه به حفاری ها و اکتشافاتی که در شهر سوزوپل و حوالی آن انجام گرفته این امر محرز شده که سوزوپل یکی از قدیمی ترین شهرهای ساحلی بلغارستان است و برخی از آثار کشف شده در آن بیانگر این هستند که قدمت سوزوپل به عصر برنز بر می گردد . این شهر هر ساله میزبان چندین جشنواره می باشد که بزرگترین فستیوال های آن شامل جشنواره آپولونیا (1 تا 10 سپتامبر) و جشن جولای (30 ژوئن - 1 جولای) است .
ماه های تابستان شلوغ ترین زمان در این شهر است چرا که از ماه می تا سپتامبر هر ساله گردشگران بسیاری در قالب تور بلغارستان به سوزوپل سفر می کنند تا از آب و هوای مطلوب ، سواحل شنی ، تاریخ و فرهنگ ، غذاهای خوشمزه و تفریحات متنوع لذت ببرند . این شهر دارای چندین ساحل زیبا و تمیز و کمپ های متنوع است که از معروف ترین ان ها می توان به گلدن فیش ، گرادینا ، اسموکینی ، وسلی و کاواتسی اشاره نمود .
pic959359210001