مرکز خرید آرمادا آنکارا

armada_shopping_mall_ankara5safarafarin-qpr.jpg
armada_shopping_mall_ankara5safarafarin-qpr.jpg armada_shopping_mall_ankara4safarafarin-qpr.jpg armada_shopping_mall_ankara3safarafarin-qpr.jpg armada_shopping_mall_ankara2safarafarin-qpr.jpg
در سفر به شهرهای توریستی به هیچ وجه نمی توان خرید و گردش در میان مراکز خرید را از دست داد و حتما گردشگران برنامه خود را به گونه ای تنظیم می کنند که بتوانند از چند نمونه مجتمع تجاری برای خرید اجناس متنوع بازدید کنند . آنکارا به عنوان پایتخت ترکیه در تعدد مراکز خرید به مانند شهر استانبول نیست اما چندین مجتمع مدرن مانند مرکز خرید آرمادا آنکارا (Armada Shopping Mall Ankara) در این شهر وجود دارد که گردشگران می توانند با مراجعه به آن ها خریدی لذت بخش داشته باشند . با سفر آفرین تا انتها همراه باشید تا این مرکز خرید را بیشتر بشناسید .
درباره مجتمع تجاری آرمادا آنکارا
مرکز خرید آرمادا آنکارا با هدف ارائه بهترین خدمات به بازدید کنندگان و متمرکز نمودن برندهای ملی و بین المللی در یک مکان در سپتامبر سال 2002 تاسیس شده و امروزه با فروشکاه ها و بوتیک های متنوع از بهترین ها در شهر آنکارا به شمار می آید . مرکز خرید آرمادا با امکانات رفاهی و تفریحی مناسب در جاده اسکی شهیر واقع شده و یکی از مراکز خرید ترکیه در پایتخت می باشد . این مجتمع تجاری از بدو تاسیس با ارائه آنچه اغلب افراد می پسندند توانست از محبوبیت ویژه ای در میان مردم بومی و گردشگران تور آنکارا برخوردار گردد .
امکانات موجود در مرکز تجاری آرمادا در آنکارا
مرکز خرید آرمادا آنکارا با اختصاص فضایی بیش از 120 هزار متر مربع امروزه از بهترین مراکز خرید آنکارا محسوب می گردد و سالانه میلیون ها بازدیدکننده دارد . مرکز خرید Armada در 12 کیلومتری غرب مرکز شهر آنکارا قرار گرفته و همه روزه از 10 صبح درهای خود را به روی مراجعه کنندگان گشوده و تا 10 شب به فعالیت خود ادامه می دهد . در این مرکز خرید مدرن 250 فروشگاه لوکس وجود دارد که با ارائه مارک های معتبر جهانی علاقه مندان به مد و اجناس به روز را به سمت خود فرا می خوانند .
این مرکز یکی از جاذبه های گردشگری آنکارا است و تاریخ تاسیس آن به سال 2002 بر می گردد . به سبب استقبال مشتریان در سال 2013 بخش جدیدی به این مرکز خرید افزوده شد تا این مجموعه بزرگ تر و قوی تر از قبل به فعالیت خود ادامه دهد . آرمادا علاوه بر فروشگاه های لوکس با برندهای معتبر دارای بیست طبقه تجاری ، چندین رستوران و کافه ، سالن های سینما ، پارکینگی با ظرفیت 2200 خودرو ، سیستم های خنک کننده قوی ، مرکز بازی کودکان و سالن ورزشی می باشد .
این مرکز یک سال بعد از افتتاح توسط انجمن بین المللی مراکز خرید ، ای سی اس سی عنوان بهترین بازار خرید اروپا را از آن خود نمود و به عنوان یکی از مراکز خریدی که جایزه دریافت کرده در ترکیه به شهرت رسید . در این مرکز گردشگران تور آنکارا می توانند انواع اجناس مورد نیاز خود از جمله پوشاک ، کیف و کفش ، زیور آلات و ساعت و … را خریداری نمایند .
pic470259210001