شهربازی بزرگ آنکارا

ankapark_ankara2safarafarin-qpr.jpg
ankapark_ankara2safarafarin-qpr.jpg ankapark_ankara3safarafarin-qpr.jpg ankapark_ankara4safarafarin-qpr.jpg ankapark_ankara5safarafarin-qpr.jpg ankapark_ankara6safarafarin-qpr.jpg ankapark_ankarasafarafarin-qpr.jpg
هر ساله افراد بسیاری به پایتخت سیاسی ترکیه سفر می کنند که برخی هدفشان از این سفر تفریح و گردش و برخی دیگر کار می باشد . در کل هدفتان از سفر به آنکارا هر چه باشد مراجعه به مراکز تفریحی گزینه ای است که می تواند بخشی از اوقات فراغت شما را به خود اختصاص دهد . به شما توصیه می گردد اگر به آنکارا سفر کردید حتما سری به شهربازی بزرگ آنکارا بزنید . در ادامه اطلاعاتی در مورد این مجموعه تفریحی بزرگ ارائه شده است با ما همراه باشید .
درباره شهربازی آنکارا
شهربازی بزرگ آنکارا با وسعتی بالغ بر یک میلیون متر مربع یکی از بزرگترین شهربازی های ساخته شده در جهان است و بازی های آن مطابق با استانداردهای روز جهان طراحی شده اند . این شهربازی که وسیع ترین تم پارک قاره اروپاست با انواع بازی های هیجان انگیز برای تمامی رده های سنی از کودک و جوان گرفته تا بزرگسال و کهنسال مناسب بوده و می توانند برای مراجعه کنندگان روزی بیادماندنی به ارمغان آورد . آنکا پارک آنکارا (Ankapark Ankara) که از جاذبه های گردشگری ترکیه به شمار می آید زمینی به وسعت 1200000 متر مربع را به خود اختصاص داده است . از مساحت تخصیص یافته به این مجموعه تفریحی 100 هزار متر مربع سرپوشیده بوده و 1100000 متر مربع باقی مانده روباز و در هوای آزاد می باشد .
جذابیت های آنکا پارک آنکارا
شهربازی بزرگ آنکارا با 1217 بازی کوچک و بزرگ یکی از بهترین گزینه ها برای تفریح در پایتخت ترکیه است و با دو بخش سرپوشیده و روباز می تواند در تمامی فصول مورد استفاده قرار گیرد . این مجموعه جذاب که از تفریحات آنکارا محسوب می گردد دارای بازی ها و وسایلی است است که مطابق با استانداردهای روز جهان طراحی شده اند و در ساخت آن ها به تمام نکات ایمنی توجه شده است . از جمله بازی های مهیج Ankapark آنکارا می توان به ترن هوایی با طول 870 متر و ارتفاع 35 متر و همچنین چرخ و فلک آن اشاره نمود که از بهترین ها در دنیا می باشند .
در نقاط مختلف این مجموعه مجسمه های مختلفی به چشم می خورد که بسیار بزرگ و عظیم الجثه هستند به طوری برخی از ان ها در جهان بی همتا می باشد . مجسمه غول پیکر دایناسور آنکا پارک آنکارا ، با 70 متر ارتفاع در کتاب گینس (رکوردهای جهانی ) ثبت شده است . این مجموعه تفریحی به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری آنکارا در آینده ای نزدیک می تواند با بازی های متنوع و مهیج ، گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده و به یکی از پرطرفدارترین تفریحات ترکیه تبدیل گردد .
توجه داشته باشید که در این مجموعه عظیم نباید نگران جابجایی باشید چرا که وسایل حمل و نقل عمومی شما را در پارک می چرخانند و می توانید در کنار اسباب بازی و یا محل دلخواه تان پیاده شوید . پارکینگ شهربازی نیز در خدمات بازدیدکنندگان می باشد .
pic841059210001