تور جیپ سافاری بلغارستان

jeep_safari_bulgaria5safarafarin-qpr.jpg
jeep_safari_bulgaria5safarafarin-qpr.jpg jeep_safari_bulgaria4safarafarin-qpr.jpg jeep_safari_bulgaria3safarafarin-qpr.jpg jeep_safari_bulgaria2safarafarin-qpr.jpg
کشورهای اروپایی به داشتن طبیعت سرسبز و فوق العاده همراه با دیدگاه های چشم نواز معروف هستند لذا بلغارستان نیز به عنوان کشوری در اروپای شرقی از این امر مستثنی نبوده و طبیعت زیبای آن چیزی نیست که بتوان به سادگی از کنارش گذر نمود و ساعتی را در آن سپری نکرد . برای رفتن به طبیعت می توان در تورهای مختلف یک روزه ای که در اغلب شهرهای توریستی این کشور علی الخصوص وارنا برگزار می گردد شرکت نمود . با سفر آفرین همراه باشید تا با تور جیپ سافاری بلغارستان (Jeep Safari Bulgaria) ، یکی از پرطرفدارترین تورهای طبیعت گردی آشنا گردید .
درباره تور هیجان انگیز سافاری در بلغارستان
تور جیپ سافاری بلغارستان یکی از شیوه های دوست داشتنی برای لذت بردن از طبیعت بلغاری است و علاقه مندان با شرکت در آن می توانند یک ماجراجویی هیجان انگیز داشته باشند . تور جیپ سافاری که از محبوب ترین تورهای طبیعت گردی است معمولا به صورت یک سرگرمی و تفریح چند ساعته برگزار شده و دامان طبیعت میزبان این تور می باشد . در تور سافاری که از تفریحات بلغارستان به شمار می آید شرکت کنندگان می توانند رانندگی با جیپ را در راه های پر پیچ و خم تجربه نموده و با عبور از میان رودخانه ها ، آبشارها و دل جنگل از دیدن طبیعت بکر و منحصر به فرد لذت ببرند . برای ثبت نام در این تور مهیج کافی است به بخش خدمات گردشگری هتل محل اقامت خود مراجعه نموده و با پرداخت هزینه خود را برای یکی از بهترین تفریحات عمرتان آماده سازید .
تور جیپ سافاری وارنا
همانگونه که بیان شد تور جیپ سافاری بلغارستان در شهرهای مختلف برگزار می گردد که این تور در شهر ساحلی و توریستی وارنا از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد . این تور با حرکت از مقابل هتل آغاز شده و معمولا از زمان شروع تا پایان حدود 6 ساعت (15:30-9:30) طول می کشد . تور جیپ سافاری وارنا غالبا در منطقه توریستی گلدن سندز (سرزمین ماسه های طلایی) برگزار می شود و با طی مسیری سخت و پر از هیجان در دل جنگل ها روزی بیادماندنی برای گردشگران تور بلغارستان به ارمغان می آورد . هزینه این تور برای بزرگسالان 36 یورو و برای کودکان تا 12 سال 18 یورو می باشد توجه داشته باشید که این تور روزهای چهارشنبه برگزار نمی گردد .
تور سافاری وارنا علاوه بر رانندگی با جیپ ها و نفربرهای قدیمی و همچنین بازدید از جنگل ها ، رودخانه ها ، آبشارهای خروشان و طبیعت زیبا و دست نخورده دارای بخش های مفرح دیگری نیز می باشد . در حین این تور چند ساعته توقف هایی در مسیر صورت می پذیرد که از جمله آن ها می توان به بازدید از خانه های روستایی که به پرورش زنبورهای عسل و تولید صنایع دستی مشغول هستند ، اشاره نمود . در این بخش برای شرکت کنندگان این امکان فراهم شده که بتوانند در صورت تمایل از اقلام مورد علاقه خود خریداری نمایند . تور سافاری که از پرطرفدارترین تفریحات وارنا می باشد بازدید از کارگاه شربت سازی ، تیر اندازی با اسلحه های شکاری و آب پاشی را در برنامه تفریحی خود گنجانده است . در زمان ناهار نیز کباب و سالاد سبزیجات همراه با چند نوع نوشیدنی سرو می گردد که صرف این وعده در میان جنگلی سرسبز و دنج به همراه موسیقی زنده و آواز خوانی لذنی دوچندان دارد .
pic574339210001