سانی بیچ بلغارستان

sunny_beach_resort_bulgaria6safarafarin-qpr.jpg
sunny_beach_resort_bulgaria6safarafarin-qpr.jpg sunny_beach_resort_bulgaria5safarafarin-qpr.jpg sunny_beach_resort_bulgaria4safarafarin-qpr.jpg sunny_beach_resort_bulgaria2safarafarin-qpr.jpg
کشور بلغارستان از سمت مرزهای شرقی با دریای سیاه همسایه می باشد لذا در این قسمت از بلغارستان چندین استراحتگاه ساحلی محبوب وجود دارد که با امکانات گردشگری مناسب و تفریحات مهیج توانسته در میان گردشگران جایگاه ویژه ای را از آن خود کند . با سفر آفرین همراه باشید تا در مورد سانی بیچ بلغارستان (Sunny Beach resort Bulgaria) بیشتر بدانید .
درباره سانی بیچ یا ساحل آفتابی بلغارستان
سانی بیچ بلغارستان با آب و هوای مطلوب ، امکانات مناسب گردشگری ، سواحل تمیز ، آب های آبی و زیرساخت های توسعه یافته بزرگترین و محبوب ترین استراحتگاه این کشور محسوب می گردد و سالانه گردشگران بسیاری برای استفاده از سواحل دریای سیاه به این منطقه توریستی سفر می کنند . ساحل آفتابی در نزدیکی شهر نسبار و در فاصله 35 کیلومتری شمال بورگاس واقع شده و شهرداری نسبار بر فعالیت های آن نظارت می کند . سانی بیچ که از جاذبه های گردشگری بلغارستان به شمار می اید دارای نوار ساحلی با طول 10 کیلومتر می باشد . توجه داشته باشید که در ‏بعضی جاها عرض این نوار ساحلی به 60 متر می رسد . در این ساحل گردشگران تور بلغارستان می توانند انواع تفریحات و فعالیت ها را تجربه نموده و سفری بیادماندنی داشته باشند .
سانی بیچ بلغارستان دارای جمعبت دائمی اندکی است که در فصول گردشگری به خصوص از ماه می تا اکتبر(خرداد تا آبان) این جمعیت به سبب هجوم توریست به طور قابل توجهی افزایش می یابد . اقامتگاه سانی بیچ در بلغارستان به دلیل داشتن سواحل تمیز و آب های زلال موفق به دریافت پرچم آبی شده و از نظر امنیت نیز یکی از مناسب ترین مناطق برای شنا و انجام تفریحات آبی می باشد . بزرگترین بندر قایق های بادبانی بلغارستان در نزدیکی ساحل آفتابی بلغارستان واقع شده و گردشگران برای رسیدن به این اقامتگاه محبوب می توانند از فرودگاه های بورگاس (تقریبا 25 کیلومتر) و فرودگاه وارنا (تقریبا 100 کیلومتر) و همچنین اتوبوس هایی که از شهرهای بزرگ به مقصد سانی بیچ فراهم شده اند استفاده نمایند . Sunny Beach دارای آب و هوایی نیمه گرمسیری و مرطوب است و دمای متوسط سالانه در این منطقه حدود 14 درجه سانتیگراد و ‏دمای متوسط در فصل تابستان 27 درجه سانتیگراد می باشد .
امکانات موجود در استراحتگاه سانی بیچ در بلغارستان
استراحتگاه سانی بیچ بلغارستان به سبب داشتن ساحلی با شن های طلایی ، تپه های شنی طبیعی ، دریای عمیق و پاک به عنوان یکی از محبوبترین سواحل در کرانه های دریای سیاه شهرت یافته و هر ساله میزبان گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف می باشد . این اقامتگاه که از دیدنی های بلغارستان محسوب می گردد بیش از 200 رستوران با موزیک زنده دارد که با غذاهای لذیذ و خوشمزه آماده پذیرایی از مشتریان خود می باشند . در سانی بیچ گردشگران می توانند مواردی چون موج سواری ، چتربازی ، اسکی روی آب ، قایقرانی ، ‏قایق های پدالی ، اسکوتر ، والیبال ساحلی ، تنیس ، مینی گلف ، بولینگ ، اسب سواری را که همگی از تفریحات بلغارستان می باشند را تجربه نموده و سفری خاطره انگیز داشته باشند .
در این منطقه چندین پارک آبی وجود دارد که از مهمترین آن ها می توان به اکشن آکوا پارک ، کوبان آکوا پارک ، آکوا پارادایس در نسبار و پارک آبی ‏کوچک دزدان دریایی اشاره نمود . این ریزورت برای سرگرمی توریست ها برنامه های فرهنگی متفاوتی نظیر فستیوال بین المللی ارفئوس ‏از موسیقی پاپ بلغاری ، نمایشگاه ها ، کنسرت های سمفونی و فولکور ، مسابقه زیباترین های سانی بیچ و ... برگزار می کند . کلوپ های بازی ، برنامه های انیمیشن ، اسب سواری ، استخرهای شنا ، ‏سرسره و منوهای مخصوص کودکان از جمله فعالیت هایی است که برای کودکان در نظر گرفته شده است . ‏
pic370929210001