پارک آبی واتر سیتی آنکارا

club_watercity_aquapark_ankara4safarafarin-qpr.jpg
club_watercity_aquapark_ankara4safarafarin-qpr.jpg club_watercity_aquapark_ankara6safarafarin-qpr.jpg club_watercity_aquapark_ankara5safarafarin-qpr.jpg
مراکز تفریحی و پارک های آبی از جمله مواردی هستند که گردشگران در سفر به هر شهری از آن ها استقبال نموده و به استفاده از ان ها راغب هستند . در پایتخت ترکیه ، آنکارا نیز چندین مجموعه آبی بزرگ و کوچک وجود دارد که گردشگران تور آنکارا با مراجعه به ان ها می توانند لحظاتی شاد و مفرح در کنار دوستان و آشنایان خود داشته باشند . پارک آبی واتر سیتی آنکارا (Club Watercity Aquapark Ankara) یکی از این مجموعه های آبی است که در گلباشی واقع شده و مکانی مناسب برای تفریح فراهم نموده است با ما همراه باشید تا در مورد این مجموعه بیشتر بدانید .
درباره کلوب واتر سیتی آکوا پارک در آنکارا
پارک آبی واتر سیتی آنکارا یکی از اولین و بزرگترین مجموعه های آبی آنکارا است که بیش از 15 سال تجربه در ارائه خدمات کامل و دوستانه تضمین کننده کیفیت آن می باشد . کلوب واترسیتی آکوا پارک در سال 2001 میلادی در کیلومتر 6 جاده هیمنه ، در فاصله 15 دقیقه ای مرکز شهر آنکارا تاسیس شده و با چندین استخر و سرسره و همچنین فضایی زیبا علاقه مندان به تفریحات آبی را به سوی خود جذب می کند . این مجموعه که از جاذبه های گردشگری آنکارا به شمار می آید در زمینی به وسعت 64 هزار متر مربع گسترده شده و فضایی شاد برای همگان از کودک تا بزرگسال فراهم نموده است .
امکانات موجود در پارک آبی گلباشی آنکارا
پارک آبی واتر سیتی به عنوان یکی از تفریحات آنکارا در منطقه گلباشی قرار گرفته و از مساحت کل آن 600 متر مربع به استخر کودک ، 400 متر مربع به استخر سقوط و 1785 مترمربع به استخر بزرگ اختصاص یافته است . در این مجموعه آبی 18 سرسره بزرگ و کوچک وجود دارد و فضای سبز 15 هزار متر مربع و منطقه مخصوص افتاب گرفتن 6 هزار متر مربع مساحت دارد . در باشگاه واتر سیتی آنکارا فعالیت های ورزشی مانند زمین فوتبال و زمین تنیس در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد .
قیمت پارک آبی واترسیتی آنکارا در روزهای هفته و آخر هفته متفاوت است به طوری که مردم بومی و گردشگران تور آنکارا باید در روزهای هفته 50 لیر و در آخر هفته 60 لیر بپردازند . چهارشنبه ها در این مجموعه روز تخفیف است و ورودی آن به مبلغ 40 لیر کاهش می یابد . توجه داشته باشید که مبلغ ورودی برای کودکان 4 تا 12 سال 35 لیر می باشد .
pic493619210001