مرکز خرید کیزیلای آنکارا

kizilay_shopping_center_ankara5safarafarin-qpr.jpg
kizilay_shopping_center_ankara5safarafarin-qpr.jpg kizilay_shopping_center_ankara2safarafarin-qpr.jpg kizilay_shopping_center_ankara4safarafarin-qpr.jpg kizilay_shopping_center_ankara1safarafarin-qpr.jpg
فرقی نمی کند به چه منظوری (کار یا تفریح) در تور آنکارا شرکت کرده اید خرید از آنکارا چیزی نیست که به راحتی بتوان از انجام آن چشم پوشی کرد . در آنکارا علاوه بر جاذبه های تاریخی و موزه های متنوع مراکز خرید مدرنی ساخته شده اند که جنس های متنوع و با کیفیت را عرضه می کنند . مرکز خرید کیزیلای آنکارا (Kizilay Shopping Center Ankara) یکی از این مجتمع های تجاری است که خرید از آن می تواند به تفریحی لذت بخش تبدیل گردد . با سفر آفرین همراه باشید تا در ادامه در مورد این مرکز بیشتر بدانید .
درباره مجتمع تجاری کیزیلای در آنکارا
قرارگیری مرکز خرید کیزیلای آنکارا در منطقه ای شلوغ و پر رفت و آمد در قسمت مرکزی آنکارا سبب شده تا این مرکز روزانه هزاران مراجعه کننده داشته باشد . مرکز خرید کیزیلای در بلوار آتاتورک شماره 96 واقع شده و با داشتن فروشگاه هایی مملو از کالاهای با کیفیت از محبوب ترین اماکن برای خرید در آنکارا می باشد . کیزیلای که از مراکز خرید ترکیه در انکارا به شمار می آید کلسیونی از برندهای ترکی و بین المللی را در یک مکان متمرکز نموده و این امکان را برای گردشگران تور آنکارا فراهم نموده تا در محیطی مناسب خریدی دلچسب و مطبوع داشته باشند .
امکانات موجود در مرکز خرید کیزیلای در آنکارا
مرکز خرید کیزیلای آنکارا فضایی به وسعت 20 هزار متر مربع را به خود اختصاص داده و با امکانات رفاهی و تفریحی مناسب یکی از محبوب ترین مراکز خرید آنکارا محسوب می گردد . این مرکز خرید در منطقه مدرن کیزیلای در قلب آنکارا واقع شده و بهترین و به روز ترین برندهای معتبر جهان را به فروش می رساند . در Kızılay AVM بیش از 110 فروشگاه به چشم می خورد که مراجعه کنندگان با گشتن در میان آن ها و مقایسه قیمت ها و کیفیت کالاها می توانند بهترین انتخاب را داشته باشند . این مرکز در تمامی روزهای هفته باز بوده و از 10 صبح تا 10 شب پذیرای مراجعه کنندگان می باشد .
در مجتمع تجاری کیزیلای به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری آنکارا چندین رستوران ، فست فود و کافی شاپ وجود دارد که بازدیدکنندگان در زمان خستگی می توانند به ان ها مراجعه نمایند . در ضمن در این مجتمع برای بچه ها و نوجوانان وسایل سرگرمی مهیا شده و وجود پارکینگی با گنجایش 300 خودرو به همراه فروشگاه های متنوع و امکانات مناسب ، موجب شده تا مرکز خرید کیزیلای در رده شلوغ ترین مراکز خرید آنکارا قرار گیرد . در واقع منطقه کیزیلای در آنکارا یکی از مناطق مدرن این شهر بوده و گردشگران می توانند نمایندگی انواع برندهای لباس را در این منطقه یافته و مطابق با جدیدترین مدهای دنیا و یا ترکیه خرید کنند .
pic778419210001