مرکز خرید فروم آنکارا

forum_shopping_mall_ankara4safarafarin-qpr.jpg
forum_shopping_mall_ankara4safarafarin-qpr.jpg forum_shopping_mall_ankara3safarafarin-qpr.jpg forum_shopping_mall_ankara2safarafarin-qpr.jpg forum_shopping_mall_ankara1safarafarin-qpr.jpg
با اینکه هیچ شهری در ترکیه به مانند شهر توریستی استانبول برای خرید مناسب نیست اما گردش در میان مراکز خرید در هر سفری چه کاری و تفریحی تقریبا اجتناب ناپذیر بوده و بخشی از زمان مسافران را به خود اختصاص می دهد . در آنکارا نیز چندین مرکز خرید مدرن وجود دارد که در آن ها اجناس متنوع با قیمتی مناسب ارائه می گردند . مرکز خرید فروم آنکارا (Forum Shopping Mall Ankara) یکی از مدرن ترین مجتمع های تجاری موجود در این شهر است که در سفر به آنکارا می توان مایحتاج خود را از آن خریداری نمود . ما همراه باشید تا این مرکز را بیشتر بشناسید .
درباره مجتمع تجاری فروم در آنکارا
مرکز خرید فروم آنکارا در محله اواجیک در بلوار یوزگات واقع شده و با بیش از 8 سال سابقه در فروش اجناس مختلف در میان مردم بومی و گردشگران تور آنکارا از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد . مرکز خرید فروم در سال 2008 میلادی تاسیس شده و بسیاری از برندهای ملی ترکی و بین المللی در آن شعبه دارند . اوت لت فروم آنکارا (Forum Ankara Outlet) که از مراکز خرید ترکیه به شمار می آید در دو طبقه ساخته شده و یکی از مدرن ترین مراکز خرید و دومین مرکز خرید مشهور در آنکارا می باشد . گردشگران تور آنکارا با مراجعه به مرکز تجاری فروم می توانند خریدی دلچسب را تجربه نموده و اقلام مورد نیاز خود را خریداری نمایند .
امکانات موجود در مرکز خرید فروم آنکارا
مرکز خرید فروم که از بهترین مراکز خرید آنکارا برای خرید و گردش می باشد با فضایی به وسعت 149 هزار متر مربع همه روزه باز است و ساعت 10 صبح درهای خود را به روی مراجعه کنندگان گشوده و تا 10 شب به فعالیت خود ادامه می دهد . فروم اوت لت در دو طبقه خود 149 فروشگاه را جای داده و برندهای معروفی چون بیمن ، دیزل ، دیور ، دولچه و گابانا ، جورجیو آرمانی ، کنزو ، گوچی ، پرادا و ایو سن لوران و … را عرضه می کند .
علاوه بر مغازه هایی با کالاهای با کیفیت در این مرکز خرید ، سینما و همچنین تعداد زیادی کافه تریا و رستوران وجود دارد . این مرکز خرید پذیرای تعداد زیادی از توریست ها و گردشگران می باشد که نه تنها برای خرید ، بلکه برای گذران وقت در رستوران ها و کافه تریاهای این مجموعه روزانه به این مرکز خرید مراجعه می کنند . اگر با تور آنکارا همراه شدید حتما سری به این مرکز خرید مدرن بزنید شما در این مجتمع تجاری می توانید جدیدترین اجناس برندهای مختلف ، فیلم های روز دنیا و سرگرمی های متنوع را تجربه کنید .
pic108119210001