پارک آبی دیدمان آنتالیا

dedeman_aquapark_antalya2safarafarin-qpr.jpg
dedeman_aquapark_antalya2safarafarin-qpr.jpg dedeman_aquapark_antalya4safarafarin-qpr.jpg dedeman_aquapark_antalya5safarafarin-qpr.jpg
پارک های آبی از جمله مجموعه هایی هستند که در سفرهای تفریحی مورد استقبال گردشگران قرار می گیرند . شهر توریستی آنتالیا نیز علاوه بر سواحل زیبای شنی در کرانه های دریای مدیترانه و هتل های لوکس با امکانات فوق العاده دارای چندین پارک آبی است که پارک آبی دیدمان آنتالیا (Dedeman Aquapark Antalya) در کمر یکی از آن هاست با ما همراه باشید تا اطلاعاتتان در مورد این مجموعه آبی کاملتر گردد .
درباره آکوا پارک دیدمان در آنتالیا
اگر در سفر به آنتالیا به دنبال مکانی برای تجربه هیجان و تفریح به صورت خانوادگی هستید پارک آبی دیدمان آنتالیا می تواند گزینه ای ایده آل باشد . پارک آبی دیدمان با استخرها و سرسره های متنوع به نیاز تمامی رده های سنی برای تفریح توجه نموده و با بخش های مختلف می تواند برای مراجعه کنندگان روزی مهیج و مفرح به ارمغان آورد . این آکوا پارک که از تفریحات ترکیه در آنتالیا می باشد به عنوان یکی از محبوب ترین پارک های آبی در آنتالیا شناخته شده و از زمان تاسیس ، با محیطی زیبا و بازی های هیجان انگیز مورد استقبال شهروندان آنتالیایی و گردشگران تور آنتالیا واقع شده است .
اطلاعاتی در مورد مجموعه آبی دیدمان آنتالیا
پارک آبی دیدمان آنتالیا زمینی به مساحت 65 هزار متر مربع را به خود اختصاص داده و در نزدیکی هتل ددمان سابق و هتل باروت لارا کنونی در شرق شهر آنتالیا واقع شده است . آکوا پارک دیدمان که از تفریحات آنتالیا به شمار می آید دارای 24 سرسره آبی مهیج برای تمامی سلیقه ها ، رودخانه آرام به طول 350 متر و امواج مصنوعی و استخرهای مختلف مانند استخر موج و استخر کودکان می باشد . محیط مجموعه Dedeman Aquapark با انواع درختان و گل های زیبا آراسته شده که بر جذابیت آن افزوده است . بازی های متنوعی که در این پارک تعبیه شده اند برای تمام اعضای خانواده از کوچک تا بزرگ در نظر گرفته شده اند ولی توجه کنید که اکثر وسایل بازی برای بزرگسالان مناسب هستند .
در آکوا پارک دیدمان آنتالیا رستوران ها و فست فودهایی برای تهیه غذا موجود است که خوراکی ها را با قیمتی مناسب در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند . یکی از پرکاربردترین خدمات پارک آبی Dedeman آنتالیا وجود وسایل نقلیه در مسیر آنتالیا به پارک آبی است که خیال همه را بابت تردد راحت کرده است . توجه داشته باشید که این پارک آبی در حال حاضر بسته است و امکان استفاده از آن وجود ندارد ، اما احتمالا در آینده ای نزدیک دوباره بازگشایی می گردد .
pic433798210001