مرکز خرید دیپو آنتالیا

deepo_outlet_center_antalya4safarafarin-qpr.jpg
deepo_outlet_center_antalya4safarafarin-qpr.jpg deepo_outlet_center_antalya1safarafarin-qpr.jpg deepo_outlet_center_antalya2safarafarin-qpr.jpg deepo_outlet_center_antalya3safarafarin-qpr.jpg deepo_outlet_center_antalyasafarafarin-qpr.jpg
با اینکه استانبول به سبب داشتن مراکز خرید متنوع به بهشتی برای خریداران تبدیل شده اما سایر شهرهای توریستی ترکیه نیز دارای چندین مرکز خرید معروف و مدرن برای ارائه اجناس با کیفیت هستند . بعد از اینکه آنتالیا به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در ترکیه شهرت یافت روز به روز بر تعداد مراکز خرید آنتالیا و همچنین برندهای ملی و بین المللی موجود در آن ها افزوده شد . با سفر آفرین همراه باشید تا با مرکز خرید دیپو آنتالیا (Deepo Outlet Center Antalya) آشنا شوید .
درباره مرکز خرید اوت لت دیپو در آنتالیا
مرکز خرید دیپو آنتالیا با بیش از 10 سال سابقه و معماری جذاب به شکل قلعه قرون وسطایی ، بزرگترین اوت لت استوری در منطقه مدیترانه می باشد . مرکز خرید Deepo زمینی به مساحت بیش از 38 متر مربع را به خود اختصاص داده و در فروشگاه های خود اجناس برندی که قدیمی هستند و یا به اصطلاح مد روز نیستند را به فروش می رساند . این مرکز که در سال 2004 تاسیس شده از برترین مراکز خرید ترکیه در آنتالیا به شمار می آید و سالانه میلیون ها بازدیدکننده که بیش از 50 درصد ان ها را گردشگران داخلی و خارجی تشکیل می دهند را به خود جذب می کند . در واقع اوت لت دیپو مرکز خریدی است که با مراجعه به آن گردشگران تور آنتالیا می توانند خریدی خوب و مقرون به صرفه داشته باشند .
امکانات موجود در اوت لت دیپو
اوت لت استور بودن و همچینین عرضه اجناس مناسب و با کیفیت مرکز خرید دیپو آنتالیا را به یکی از برترین و ارزان ترین مراکز خرید آنتالیا تبدیل کرده و به سبب معماری جذابش یکی از پروژه های شگفت انگیز گروه معماری دی ان ای به شمار می آید . در این مرکز خرید که در نزدیکی فرودگاه در منطقه کپز و محله آلتینوا سنان واقع شده 90 فروشگاه به چشم می خورد که اجناس هر کدام از آن ها شامل تخفیف های چشمگیری است که نمی توان به راحتی از کنارشان گذشت . از برندهای معروفی که در این مرکز خرید حضور دارند می‌توان به پیرکاردین ، ماوی جین ، تامی هیلفیگر ، پولو و ... اشاره کرد . اوت لت دیپو آنتالیا در تمامی روزهای هفته باز است و هر روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب پذیرای علاقه مندان به خرید می باشد .
وجود امکانات تفریحی و رفاهی در کنار فروشگاه های متعدد در مرکز خرید اوت لت دیپو سبب گشته تا این مرکز به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری آنتالیا مطرح گردد . از امکاناتی که در Deepo Outlet Center گنجانده شده اند می توان به مواردی چون 15 کافه و رستوران ، 5 سینما ، 3 هزار مترمربع فضا برای کارتینگ و 500 متر مربع زمین بازی برای کودکان اشاره نمود . علاوه بر این در اوت لت دیپو دو فضای متنوع برای خودروها شامل پارکینگ مسقف با گنجایش 500 دستگاه اتومبیل و پارکینگ روباز با گنجایش 1000 خودرو در نظر گرفته شده است . تمامی افراد از کوچک تا بزرگ می‌توانند وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنند و از گردش در مرکز خرید اوت لت دیپو در شهر آنتالیا لذت ببرند .
pic341698210001