تور کشتی آنتالیا

ship_tour_antalya5safarafarin-qpr.jpg
ship_tour_antalya5safarafarin-qpr.jpg ship_tour_antalya3safarafarin-qpr.jpg ship_tour_antalya2safarafarin-qpr.jpg ship_tour_antalya1safarafarin-qpr.jpg
علیرغم اینکه در هتل های لوکس آنتالیا انواع تفریحات فراهم شده ولی باز هم برخی از گردشگران علاقه دارند تفریح در سایر قسمت های آنتالیا را نیز تجربه کنند و از جاذبه های گردشگری آنتالیا بازدید داشته باشند . در آنتالیا تورهای گردشگری مختلفی برگزار می گردد که برخی از آن ها به سبب جذابیت از محبوبیت ویژه ای برخوردارند . تور کشتی آنتالیا به عنوان یکی از لذت بخش ترین تورها در آنتالیا طرفداران بسیاری دارد با ما همراه باشید تا در مورد این تور تفریحی بیشتر بدانید .
درباره تور کشتی تفریحی آنتالیا
تور کشتی آنتالیا این فرصت را برای علاقه مندان فراهم می کند تا در حالی که در میان آب های آبی دریای مدیترانه شناور هستند از تماشای مناظر اطراف لذت ببرند . تور کشتی در اکثر شهرهای ساحلی ترکیه برگزار می گردد و از پرطرفدارترین تفریحات ترکیه در میان ایرانیان می باشد . این تور معمولا با کشتی های مختلفی چون موبی دیک ، حارم ، آکواپارادایس و باربوسا انجام می پذیرد ولی برنامه تمامی آن ها تقریبا یکسان می باشد و با حرکت از لیمان که بندر اصلی آنتالیا می باشد آغاز شده و بعد از چند ساعت گردش و تفریح در همان نقطه نیز به اتمام می رسد .
جزئیات تور کشتی آنتالیا
گردشگرانی که در این تور به عنوان یکی از تفریحات آنتالیا ثبت نام کرده اند با همراه داشتن لوازمی چون حوله ، مایو ، کرم ضد آفتاب ، لباس راحت ، لباس بادگیر در صورت وجود باد ، دوربین فیلم برداری و عکاسی ، در ساعت 10 الی 11 صبح در بندر لیمان واقع در غرب آنتالیا سوار کشتی می شوند و پس از طی سواحل شهر آنتالیا و حرکت به سمت نواحی شرقی به آبشار دودن به عنوان یکی از دیدنی های آنتالیا و بزرگترین آبشار آن می رسند . در این مکان کشتی توقف خواهد داشت و اولین وقت شنا به میهمانان داده می شود . بعد از وقفه ای 45 دقیقه ای برای شنا دوباره کشتی به حرکت در می آید و این بار به سمت غرب و جاده شهر کمر حرکت می کند تا به مقصد بعدی خود ، جزیره موش یا سیچان آداسی در حوالی کمر برسند در این محل دومین وقت شنا نیز به گردشگران تور آنتالیا داده می شود . پس از حدود یک ساعت توقف کشتی مجددا به سوی بندر حرکت می کند و در نهایت در حدود ساعات 15 الی 16 کشتی به بندر بازگشته و میهمانان عزیز به سمت هتل ها با وسایل نقلیه تور باز می گردند .
هزینه ای که شرکت کنندگان به عنوان قیمت تور کشتی آنتالیا می پردازند صرف حمل و نقل ، نهار و نوشیدنی نامحدود می گردد . معمولا کشتی که برای این تور در نظر گرفته شده 3 طبقه است و دارای امکاناتی مناسب برای سلیقه ها و سنین مختلف می باشد . در کشتی تفریحی آنتالیا طبقه بالا به مشاهده مناظر زیبا ، عکاسی و آفتاب گرفتن اختصاص دارد و طبقه وسط محل رقص و پایکوبی و طبقه پائین رستوران کشتی می باشد . در طول مسیر نهار بوفه باز است و موزیک های ایرانی و خارجی جذابیت برنامه تور کشتی کروز آنتالیا را چندین برابر می کند .
pic111698210001