مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

اگر چه اکثر گردشگران تور آنتالیا ، این تور را برای تفریح و استفاده از سواحل مدیترانه انتخاب می کنند اما خرید از مراکز خرید آنتالیا چیزی نیست که به راحتی بتوان از کنارش گذشت . آنتالیا به عنوان یکی از شهرهای توریستی ترکیه دارای چندین مرکز خرید مدرن می باشد که مرکز خرید تراسیتی آنتالیا (TerraCity Shopping Mall Antalya) در بین ایرانیان از محبوبیت ویژه ای برخوردار است به طوری که هر زمان به آن مراجعه کنید حتما تعداد از هموطنانمان در این مرکز حضور دارند . با سفر آفرین همراه شوید تا با این مرکز خرید بیشتر آشنا گردید .
درباره مرکز خرید تراسیتی در آنتالیا
اگر در سفر به آنتالیا منطقه لارا را برای اقامت انتخاب کرده اید مرکز خرید تراسیتی آنتالیا با برندهای بین المللی می تواند گزینه ای فوق العاده برای خرید باشد . تراسیتی با تاسیس در ژوئن 2011 لقب بزرگترین مرکز خرید در آنتالیا را به خود اختصاص داده و به این سبب و همچنین داشتن فروشگاه های متعدد همراه با امکانات رفاهی مناسب بر خود می بالد . تراسیتی آنتالیا که از مراکز خرید ترکیه به شمار می اید در 4 طبقه ساخته شده و بسیاری از مارک های برتر ترکیه ای و جهانی را در مساحت 48 هزار متر مربعی حود جای داده است . بهتر است بدانید که منطقه لارا در فاصله 6 کیلومتری شرق آنتالیا واقع شده و دارای سواحل شنی زیبا و دریایی با امواج ملایم و نرم می باشد .
امکانات مجتمع تجاری تراسیتی در آنتالیا
مرکز خرید تراسیتی آنتالیا در منطقه مرادپاشا و در محله فنر واقع شده و از محبوبترین مراکز خرید آنتالیا در میان گردشگران محسوب می گردد . TerraCity دارای 150 فروشگاه در طبقات مختلف خود می باشد که هر کدام به عرضه محصولات با کیفیت مشغولند . این مرکز خرید شناخته شده در تمامی روزهای هفته از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است و گردشگران تور آنتالیا می توانند برای خرید و سرگرمی به آن در خیابان تکلیگولو شماره 55 مراجعه کنند . توجه کنید که برای رسیدن به مرکز خرید تراسیتی در محله لارا می توان از حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و تراموا استفاده نمود .
همانگونه که بیان شد مرکز خرید TerraCity آنتالیا کلکسیونی از 150 فروشگاه است که مراجعه کنندگان در آن با برندهای معروفی در بخش های مد و لباس ، پوشاک و لوازم کودکان ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، کیف و کفش ، جواهرات و ساعت ، لوازم دیجیتال و خانگی ، اسباب بازی و لوازم ورزشی روبرو خواهند شد . از جمله برندهای معرفی که در تراسیتی آنتالیا شعبه دارند می توان به بربری ، کالینز ، بنتون ، پیر کاردین ، کوتون ، منگو ، گپ ، زارا ، آدیداس ، نایک ، هامل ، فنریوم و نیو بلنس اشاره نمود .
وجود 30 رستوران مختلف و بخش های تفریحی در این مرکز خرید سبب شده تا گردشگران آن را به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری آنتالیا ببینند و برای گشت و گذار در آن وقت صرف کنند . پارکینگ خودرو ، سینما ، زمین های بازی کودکان و خردسالان و فود کورتی با گنجایش 1000 نفر ، از دیگر ویژگی های قابل توجه تراسیتی هستند . به طور کلی در تراسیتی می توان هم از برندهای معروف دنیا ، اجناس با کیفیت و گران خرید و از طرف دیگر از سایر فروشگاه های آن ، خرید به صرفه ای داشت .
pic822398210001