مرکز خرید استانبول مال

mall_of_istanbul4safarafarin-qpr.jpg
mall_of_istanbul4safarafarin-qpr.jpg mall_of_istanbul1safarafarin-qpr.jpg mall_of_istanbul2safarafarin-qpr.jpg mall_of_istanbul3safarafarin-qpr.jpg mall_of_istanbulsafarafarin-qpr.jpg
خرید در استانبول تجربه ای است فراموش نشدنی ، چرا که این شهر دارای مراکز خرید متعدد و پرباری است که اجناسی با کیفیت در آن ها به فروش می رسد . اگر به دنبال بهترین برندهای ترکی و بین المللی هستید بازدید از مرکز خرید استانبول مال (Mall of Istanbul) به شما کمک خواهد نمود تا موارد دلخواه خود را بیابید . در ادامه با این مرکز خرید مدرن بیشتر آشنا می شویم .
درباره مرکز خرید مال آف استانبول
منطقه ایکیتلی یا باشاکشهیر بعد از سال 2014 میلادی میزبان یکی از مدرن ترین مراکز خرید ترکیه با نام مرکز خرید استانبول مال می باشد . استانبول مال معتبرترین برندهای ملی ترکی و بین المللی را یک مکان متمرکز نموده و با زیربنایی بیش از 120 هزار متر مربع فرصت خریدی فوق العاده را برای گردشگران تور استانبول فراهم نموده است . این مجتمع تجاری بین سال های 2014 – 2011 ساخته شده و با داشتن امکانات تفریحی و رفاهی مناسب به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری ترکیه سالانه مورد بازدید میلیون ها نفر قرار می گیرد . اگر برای رفتن به این مجتمع قصد دارید از مترو استفاده کنید بهتر است بدانید که İkitelli Sanayi نزدیکترین ایستگاه به آن می باشد .
امکانات موجود در مدرن ترین مرکز خرید استانبول
مرکز خرید استانبول مال یا مال آف استانبول بهشتی برای عاشقان خرید است و با داشتن 350 فروشگاه یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول به شمار می آید و مراجعه کنندگان هر آنچه بخواهند در این مجتمع پیدا می کنند . گردشگرانی که با تور استانبول همراه شده اند غالبا خرید و گردش در استانبول مال را از دست نمی دهند چرا که این مرکز علاوه بر فروشگاه های متعدد با برندهای لوکس دارای یکی از بزرگترین پارک های تفریحی سرپوشیده ترکیه با مساحت 12 هزار متر مربع ، یک مجموعه سینمایی بزرگ با 16 سالن و ظرفیت 3050 نفر ، مرکز آثار نمایشی و هنر خیابانی ، انواع رستوران های ترکی و بین المللی و فودکورت می باشد . وجود موارد ذکر شده سبب شده تا این مرکز به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری استانبول از شهرت زیادی برخوردار باشد .
در طبقه همکف مرکز خرید مدرن استانبول مال بیشتر فروشگاه های لوازم خانگی و فروشگاه های مخصوص کودکان به چشم می خورند و طبقه اول غالبا به فروشگاه های پوشاک زنانه اختصاص دارد و خانم ها در آن می توانند بهترین پوشاک را از مطرح ترین برندهای دنیا خریداری کنند . بهترین مارک های پوشاک مردانه در طبقه دوم یافت می گردند و فروشگاه های کیف و کفش و مغازه های فروش لوازم ورزشی در طبقات مختلف پراکنده شده اند . در طبقه سوم نیز با رستوران های ترکی و بین المللی به همراه معروف ترین فست فودها از مراجعه کنندگان پذیرایی می شود . پارک سرپوشیده موی پارک در طبقه همکف واقع شده و طیف وسیعی از دستگاه های بازی مثل ترن ، چرخ و فلک و ۳۰ دستگاه مهیج دیگر را در خود جای داده است .
مال آف استانبول با 4 برج مسکونی دارای 1092 واحد و برج اداری با 180 دفتر اداری است . همچنین این مرکز دارای یک هتل با 300 اتاق مجهز می باشد . فاصله این مرکز خرید از میدان تکسیم 20 کیلومتر ، از فرودگاه آتاتورک 12 کیلومتر و از مرکز خرید فروم 12 کیلومتر است .
آدرس مرکز خرید استانبول مال : Süleyman Demirel Blv, 34306 Mahmutbey / Başakşehir/İstanbul, Turkey
pic898988210001