مرکز خرید کانیون استانبول

kanyon_shopping_center_istanbul4safarafarin-qpr.jpg
kanyon_shopping_center_istanbul4safarafarin-qpr.jpg kanyon_shopping_center_istanbul2safarafarin-qpr.jpg kanyon_shopping_center_istanbul3safarafarin-qpr.jpg kanyon_shopping_center_istanbul5safarafarin-qpr.jpg
وجود بازارهای قدیمی و مراکز خرید متعدد در استانبول سبب شده تا اغلب گردشگران بخش اعظم زمان خود را به خرید و گشت و گذار در میان مراکز خرید استانبول اختصاص دهند لذا آشنایی با این مجتمع های تجاری سبب می گردد گردشگران قبل از سفر بتوانند گزینه های مناسب را یافته و از اتلاف وقت در طول سفر جلوگیری کنند . در ادامه مرکز خرید کانیون استانبول (Kanyon Shopping Center Istanbul) معرفی می گردد با ما همراه باشید تا در مورد این مجموعه بیشتر بدانید .
درباره مجتمع خرید کانیون در استانبول
مرکز خرید کانیون استانبول در مساحتی بیش از 37 هزار متر مربع انواع برندهای ترکی و بین المللی را دور هم جمع نموده و از طراحی فوق العاده ای برخوردار می باشد . از زمان بهره برداری مرکز خرید کانیون حدود 11 سال می گذرد و به دلیل تنوع اجناس و دسترسی راحت از طریق مترو روز به روز بر تعداد مراجعه کنندگان آن افزوده می گردد . مجتمع کانیون که از برترین مراکز خرید ترکیه به شمار می آید در 4 طبقه ساخته شده و از همان بدو تاسیس به سبب معماری خاص خود موفق به اخذ چندین جایزه شده است .
در این مرکز خرید برند های لوکس خارجی و مارک های کاملا ترکیه ای در کنار هم ارائه می گردند و گردشگران در صورت تمایل می توانند بعد از مقایسه قیمت ها ، اجناس مورد نظر خود را از فروشگاه های متعدد موجود در این مرکز خریداری نمایند . مجتمع خرید کانیون با معماری خیره کننده نه تنها یک مرکز خرید بزرگ می باشد بلکه یکی از جاذبه های توریستی استانبول به شمار می رود .
امکانات موجود در مجتمع تجاری کانیون استانبول
مرکز خرید کانیون به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری استانبول در سال 2006 در خیابان بیوک دره در منطقه تجاری لونت تاسیس شده و توسط ایستگاه لونت خط M2 مترو به راحتی قابل دسترسی است . این مرکز خرید دارای 160 فروشگاه برای ارائه مارک های مختلف است برندهایی مانند ‏Ann Taylor ، ‏‎ Harvey Nichols، ‏‎ Vakko و ‏Swarovski فقط در این مرکز خرید یافت می گردند . همچنین 9 سالن تئاتر ، سینما ، انواع کافه ها و رستوران ها ، پارکینگی با ظرفیت ۲۳۰۰ خودرو و زمین بازی از دیگر امکاناتی هستند که در این مجتمع گنجانده شده اند . کانیون بهشت خرید برای کسانی است که مد روز را دنبال می کنند و بوتیک های شیک و لوکس آن رضایت مراجعه کنندگان را جلب خواهد کرد .
کانیون مجتمعی چند منظوره در شیشلی استانبول می باشد که علاوه بر مرکز خریدی با 160 فروشگاه و امکانات قید شده در بالا ، دارای یک برج اداری 30 طبقه (26 طبقه آن بالاتر از سطح خیابان قرار دارد ) و یک بلوک مسکونی 22 طبقه با 179 واحد آپارتمان مسکونی می باشد . بخش خرید این مجموعه که از بهترین و معروف ترین مراکز خرید استانبول محسوب می گردد در 4 طبقه بزرگ بدون سقف طراحی شده و فروشگاه ها به طور هلال و مارپیچ گرد هم جمع شده اند .
pic667788210001