تور کشتی استانبول

ship_tour_istanbul3safarafarin-qpr.jpg
ship_tour_istanbul3safarafarin-qpr.jpg ship_tour_istanbul5safarafarin-qpr.jpg
در استانبول برای تمام سلائق اماکن دیدنی و تفریحی وجود دارد از بناهای تاریخی گرفته تا تورهای یک روزه و نیم روزه ای که برای تفریح گردشگران برگزار می گردند . تور کشتی استانبول به عنوان یکی از دلپذیرترین تورها در این شهر طرفداران زیادی دارد و شرکت در آن می تواند به خاطره ای فراموش نشدنی تبدیل گردد . با ما همراه باشید تا در مورد این تور دلچسب بیشتر بدانید .
درباره تور کشتی دراستانبول
تور کشتی استانبول معمولا در تنگه بسفر برگزار می گردد و گردشگران با ثبت نام در آن می توانند در میان آب شناور بوده و مناظر و دیدنی های اطراف تنگه را در مقابل دیدگان خود داشته باشند . تور کشتی بسفر استانبول که از تفریحات ترکیه به شمار می آید گردشگران را به تماشای کاخ های عثمانی واقع در کناره های تنگه می برد در واقع علاقه مندان با شرکت در این تور می توانند از چشم اندازهای خیره کننده و زیبائی های منحصر به فرد لذت ببرند . با اینکه کشتی سواری در روز دلچسب و دلپذیر است اما در شب به سبب وجود نورپردازی های فوق العاده ، فضای آن زیباتر خواهد بود .
انواع تور کشتی استانبول
همانگونه که بیان شد تور کشتی استانبول همواره در تنگه زیبای بسفر که دو دریای سیاه و مرمره را به یکدیگر متصل می کند و از جاذبه های گردشگری استانبول محسوب می شود برقرار است و گردشگران می توانند در بخش خدمات گردشگری یکی از هتل های استانبول در این تور ثبت نام کنند . برخی از تورها برای گشت در بسفر توسط شرکت های خصوصی ترتیب داده می شوند و موزیک زنده و شام بر روی کشتی از برنامه های آن ها می باشد . این تور تفریحی از غروب آفتاب شروع شده و تا 11 شب ادامه دارد . میزهای پر تنوع غذا و نوشیدنی ، ساعت های شاد جشن و شادی و گذراندن دوست داشتنی ترین دقایق در کنار خانواده و در فضایی دلنشین از مزایای شرکت در این تور می باشد . برخی از گردشگران نیز ترجیح می دهند تا تنگه بسفر را با کشتی و قایق های اختصاصی گز کنند که بسته به نوع قایق هزینه تور متفاوت می باشد .
از دیگر تورهای تفریحی می توان به تور تنگه بسفر کوتاه مسیر و بلند مسیر اشاره نمود که در تمام فصول معمولا از اسکله امینونو آغاز می شود و بعضی وقت ها در فصل تابستان از اسکله های کاباتاش و بوستانجی یا کادیکوی هم برگزار می شود . این تور شما را به دیدن زیبایی های اطراف تنگه بسفر در روز دعوت می کند . معمولا این تورها از صبح تا اول شب در ساعت های مختلف برنامه حرکت دارند و شما هر زمان که به اسکله مراجعه کنید روی بورد زمان حرکت کشتی برای تنگه نوشته شده است .
pic296788210001