تور جیپ سافاری آنتالیا

antalya_jeep_safari_tour2safarafarin-qpr.jpg
antalya_jeep_safari_tour2safarafarin-qpr.jpg antalya_jeep_safari_tour3safarafarin-qpr.jpg antalya_jeep_safari_tour4safarafarin-qpr.jpg antalya_jeep_safari_tour5safarafarin-qpr.jpg
برای تفریح و سرگرمی گردشگران در آنتالیا تورهای یک روزه و یا حتی چند روزه برگزار می گردد که برخی از آن ها مانند تور جیپ سافاری آنتالیا (Antalya Jeep Safari Tour) طرفدارن بسیاری دارند . این تور هیجان انگیز برای شرکت کنندگان تجربه ای شگفت انگیز خواهد بود چرا که در طی این ماجراجویی خاطره انگیز قادر خواهند بود از مناظر اطراف لذت ببرند . با ما همراه باشید تا در مورد این تفریح بیشتر بدانید .
درباره تور هیجان انگیز جیپ سافاری در آنتالیا
تور جیپ سافاری آنتالیا به عنوان یک سفر مهیج به دامان طبیعت و کوه های توروس ، اغلب مورد توجه جوانان بوده و شرکت کنندگان سوار بر جیپ در میان جاده های پر پیچ و خم حرکت می کنند . در تور جیپ سافاری شما با رانندگی در اطراف کوه های توروس با جیپ های پر قدرت قادر خواهید بود از دیدگاه های پانوراما و چشم اندازهای خیره کننده لذت ببرید . سافاری که از تفریحات ترکیه می باشد به شما این فرصت را می دهد تا در مدت زمانی بیش از 7 ساعت زیبائی های طبیعی و واقعی ترکیه را کشف کنید و تپه ها ، رودها و جنگل ها را پشت سر بگذارید .
گردشگران در این تور مهیج می توانند از چشم اندازهای فوق العاده کوه های توروس ، دره های تنگ و سرسبز ، رودخانه ها و دامنه کوه لذت ببرند . در تور جیپ سافاری آنتالیا جیپ های پر قدرت و تندرو در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد و سپس مسیر 120 کیلومتری تا رسیدن به ارتفاع 1300 متری از سطح دریا آغاز می گردد . کسانی که می خواهند رانندگی در جاده های کوهستانی را تجربه کنند کافی است با به همراه داشتن گواهینامه خود در این تور به عنوان یکی از تفریحات آنتالیا ثبت نام کنند . برای تهیه این تور مهیج گردشگران تور آنتالیا می توانند به بخش مربوط به خدمات گردشگری در هتل محل اقامت خود مراجعه کنند . توجه داشته باشید که این تور معمولا ساعت 8 صبح آغاز می شود و هزینه تور جیپ سافاری آنتالیا برای ترانسفر رفت و برگشت ، ناهار ( نوشیدنی فوق العاده ) و لیدر صرف می گردد .
اطلاعاتی کلی در مورد سافاری یا آفرود آنتالیا
آفرود یا سافاری از محبوب ترین تفریحات در نزد گردشگران می باشد که ترکیبی از ترس ، هیجان ، نشاط و شادی را در وجود آنان بیدار می سازد و طبیعت زیبا و فوق العاده آنتالیا نیز آن ها را به وجد خواهد آورد . در آفرود علاقمندان با اتومبیل یا موتورهای مخصوص به جاده های پر دست انداز رفته و طبیعت را می نوردند ، از تپه ها ، جنگل ها ، کوهستان ها ، حتی رودخانه ها و روستاها عبور کرده و طبیعت را از نزدیک لمس می کنند . در این تفریح معمولا از جیپ های روباز و اتومیبل های شاسی بلند با موتورهای قوی استفاده می شود تا قدرت حرکت در جاده های کوهستانی را داشته باشند . نکته دیگر اینکه سعی کنید در طول مسیر حتما از عینک هالی محافظ و ماسک استفاده کنید تا از گرد و خاک برخاسته از جاده در امان بمانید .
pic556788210001