تله کابین آنتالیا

antalya_olympos_teleferik2safarafarin-qpr.jpg
antalya_olympos_teleferik2safarafarin-qpr.jpg antalya_olympos_teleferik3safarafarin-qpr.jpg antalya_olympos_teleferik4safarafarin-qpr.jpg
تور آنتالیا فقط به اقامت در هتل های لوکس و استفاده از امکانات و تفریحات موجود در سواحل شنی زیبا محدود نمی گردد بلکه در این شهر جاذبه های دیگری نیز وجود دارند که مراجعه به آن ها می تواند تجربه ای بکر و منحصر به فرد برای گردشگران تور آنتالیا به همراه داشته باشد . تله کابین آنتالیا (Antalya Olympos Teleferik) یکی از پیشرفته ترین جاذبه های این شهر است که دوستداران صحنه های جذاب و چشم اندازهای زیبا را از دریا به آسمان منتقل می کند . با ما همراه باشید تا در مورد این ماشین کابلی بیشتر بدانید .
تله فریک الیمپوس یا ماشین کابلی آنتالیا
تله کابین آنتالیا تماشای سواحل جذاب منطقه کمر ، دریای مدیترانه ، جزایر و مناطق اطراف را از ارتفاعی بیش از 2300 متر فراهم کرده و ترکیبی منحصر به فرد از دریا و کوه را ارائه می دهد . این تله کابین مراجعه کنندگان را به بالای کوه Tahtali که از مرتفع ترین قله های توروس در خط ساحلی جنوب ترکیه می باشد منتقل می کند و مناظری چشم نواز در مقابل دیدگان آن ها قرار می دهد . تله فریک الیمپوس آنتالیا که از جاذبه های گردشگری ترکیه به شمار می آید در منطقه کمر و پارک ملی بیداقلاری واقع شده و از طولانی ترین تله کابین های موجود در قاره سبز می باشد . اگه در تور آنتالیا قصد دارید در شهر توریستی کمر اقامت کنید تجربه شگفت انگیز گردش با تله کابین از دریا به آسمان را از دست ندهید .
اطلاعاتی در مورد تله فریک الیمپوس آنتالیا
در منطقه ای که تله کابین آنتالیا در آن قرار گرفته برف ، خورشید ، سواحل شنی و دریا گرد هم آمده اند و مناظری چشم نواز ایجاد نموده اند . این تله کابین که از جاذبه های گردشگری آنتالیا می باشد با طولی بیش از 4هزار متر تا ارتفاع 2365 متری بالا می رود و شما می توانید در مسیر تله فریک چشم انداز پانوراما به سواحل جنوب غربی مدیترانه داشته باشید و از صخره های سنگی ، جنگل های کاج ، آب های فیروزه ای و طبیعت دست نخورده لذت ببرید . همچنین می توانید در طول مسیر عکس هایی زیبا به عنوان یادگاری از این تجربه فراموش نشدنی بگیرید .
در ساخت تله کابین الیمپوس تمامی استانداردهای جهانی و نکات ایمنی رعایت شده و کابین های آن با ظرفیت 81 نفر بسیار امن و بزرگ می باشند . قیمت بلیط تله فریک برای بزرگسالان 33 یورو و برای کودکان 7 تا 12 سال 16.50 یورو می باشد کودکان 0 تا 6 سال نیز به صورت رایگان می توانند از این تله فریک استفاده کنند . گردشگران و علاقه مندان به تماشای مناظر اطراف از نقطه ای مرتفع همه روزه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر می توانند به این مکان مراجعه کرده و با استفاده از تله کابین که از دیدنی های آنتالیا می باشد به بالای کوه بروند .
pic312788210001