ساحل کنیالتی آنتالیا

konyaalti_beach_antalya3safarafarin-qpr.jpg
konyaalti_beach_antalya3safarafarin-qpr.jpg konyaalti_beach_antalya4safarafarin-qpr.jpg
سواحلی شنی تمیز و امن به همراه امکانات مناسب ، تفریحات مفرح و هتل های لوکس از دلایل اصلی انتخاب تور آنتالیا از طرف گردشگران می باشد . در آنتالیا و مناطق توریستی لارا ، کمر ، بلک و سیده سواحل و پلاژهای خصوصی و عمومی متعددی وجود دارد که گردشگران می توانند با مراجعه به آن ها روزی سرشار از نشاط و سرزندگی داشته باشند . با ما همراه باشید تا با یکی از این سواحل با نام ساحل کنیالتی آنتالیا (Konyaalti Beach Antalya) آشنا گردید .
درباره ساحل کنی آلتی یا کنیالتی آنتالیا
ساحل کنیالتی آنتالیا از امن ترین سواحل موجود در این شهر است و با دریافت پرچم آبی محیطی مناسب برای شنا و تجربه انواع تفریحات آبی فراهم نموده است . برافراشتن پرچم آبی در ساحل کنیالتی بدین معناست که دریا در این منطقه آرام است و امنیت لازم برای شناگران تامین شده است . ساحل کنیالتی یا کنی آلتی آنتالیا از جاذبه های گردشگری ترکیه به شمار می آید و در قسمت غربی شهر توریستی آنتالیا واقع شده است . کنیالتی که با نام پلاژ کنیالتی نیز شناخته می شود فاصله چندانی تا بندر آنتالیا ندارد و گردشگران با طی مسافتی 3 کیلومتری به این بندر دسترسی خواهند داشت .
چه چیزی در ساحل کنیالتی آنتالیا در انتظار گردشگران می باشد ؟
ساحل کنیالتی که از بزرگترین و امن ترین سواحل آنتالیا محسوب می گردد دارای محیطی زیبا و آرام همراه با امکانات مناسب گردشگری از رستوران ها و کافه ها گرفته تا چترها و صندلی های مخصوص ساحل می باشد . گردشگران تور آنتالیا اعم از کودک ، پیر و جوان با رفتن به کنیالتی می توانند در میان آب های نیلگون دریای مدیترانه شنا کنند ، در سواحل شنی پیاده روی کنند ، از طبیعت و چشم اندازهای اطراف بهره ببرند ، از تفریحات آبی لذت ببرند ، حمام آفتاب بگیرند و در زمان گرسنگی و خستگی از رستوران ها و کافه های مختلفی که در آن تعبیه شده استفاده کنند .
پارک آبی آکوالند که از تفریحات آنتالیا می باشد در این ساحل واقع شده و با استخرها و سرسره های متنوع برای تمامی رده های سنی مناسب بوده و روزی بیادماندنی برای مراجعه کنندگان به ارمغان می آورد . همچنین مینی سیتی که مجموعه ای مینیاتوری است و از جاذبه های گردشگری آنتالیا به شمار می آید در نزدیکی پارک ساحلی کنیالتی واقع شده و کلکسیونی از مساجد ، کاخ ها و شگفتی های طبیعی ترکیه را در مقیاسی کوچک به نمایش گذاشته است . غرفه های فروش اسنک ، کافه ، رستوران ، درختان سایه دار ، صندلی ها و چترهای مخصوص ساحل از جمله امکاناتی هستند که در ساحل کنیاآلتی آنتالیا در اختیار گردشگران قرار می گیرد .
گردشگران برای رفتن به ساحل کنیالتی از مرکز آنتالیا می توانند از تراموا استفاده کرده و در ایستگاه آخر پیاده شوند . فقط باید اطمینان حاصل کنند که ترموایی که به سمت غرب می رود را سوار شده اند . ساحل کنیالتی ، ساحلی بسیار تمیز و آب دریا نیز همواره آبی و درخشان است و دیدن این منظره برای بازدیدکنندگان بسیار مفرح و لذت بخش خواهد بود .
pic485488210001