پارک کارالی اوغلو آنتالیا

karaalioglu_park_antalya5safarafarin-qpr.jpg
karaalioglu_park_antalya5safarafarin-qpr.jpg karaalioglu_park_antalya4safarafarin-qpr.jpg karaalioglu_park_antalya3safarafarin-qpr.jpg karaalioglu_park_antalya2safarafarin-qpr.jpg
پارک ها می توانند یکی از گزینه های مناسب برای گردش ، تفریح و استراحت در هر شهری باشند چرا که گردشگران با مراجعه به این اماکن می توانند از زیبائی ها و جذابیت های آن ها لذت برده و از هوای تمیز پارک ها بهره ببرند . در آنتالیا نیز پارک های متعددی ایجاد شده که پارک کارالی اوغلو آنتالیا (Karaalioglu Park Antalya) یکی از آن هاست با ما همراه باشید تا این پارک زیبا را بهتر بشناسید و از موقعیت آن در آنتالیا آگاهی یابید .
درباره پارک زیبای کارالی اوغلو آنتالیا
پارک کارالی اوغلو آنتالیا در مرکز شهر واقع شده و به دلیل دسترسی راحت با پای پیاده یا تراموا روزانه هزاران بازدید کننده دارد . در واقع پارک کارالی اوغلو یک پارک بزرگ در جنوب شهر قدیمی کالجی است که می تواند برای گردشگران علاقه مند به کالجی گزینه ای مناسب برای استراحت باشد . این پارک که از جاذبه های گردشگری ترکیه می باشد در کنار خلیج آنتالیا واقع شده و دارای فضایی زیبا ، محیطی فوق العاده و چشم اندازهای خیره کننده می باشد . پارک باشکوه کارالی اوغلو از معروف ترین پارک های آنتالیا محسوب می گردد و گردشگران تور آنتالیا با بازدید از آن می توانند ساختمان شهرداری ، تئاتر شهر ، برج قدیمی هیدریلیک و صخره های بزرگ درون آب های زیبای خلیج آنتالیا را ببینند .
در مورد پارک کارالی اوغلو ترکیه بیشتر بدانیم
گردشگران با قدم زدن در میان پارک کارالی اوغلو می توانند از فضایی سبز و زیبا استفاده کنند ، از هوای تمیز لذت ببرند و در کافه های این پارک انواع نوشیدنی و بستنی را میل کنند . در کارالی اوغلو که از دیدنی های آنتالیا می باشد مجسمه های متعددی وجود دارد که از معروف ترین آن ها می توان به تندیس کارگر و پسرش اشاره نمود . توصیه می شود اگر در سفر به آنتالیا قصد دارید به این پارک بروید حتما در کنار این مجسمه عکس هایی زیبا برای یادگاری بگیرید .
انواع درختان همیشه سبز مثل کاج ، سرو و نخل در این پارک کاشته شده اند تا نمای زیبای پارک را در همه فصل ها حفط نمایند . توجه داشته باشید که کارالی اوغلو در انتهای جنوب شرقی بندر Yacht واقع شده و در امتداد سواحل آنتالیا گسترده شده است . این مجموعه به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری آنتالیا پارکی طبیعی نیست و به صورت دست ساز و ایجاد فضای سبز شهری ساخته شده است .
pic659278210001