اکتور لوناپارک آنتالیا

aktur_lunapark_antalya1safarafarin-qpr.jpg
aktur_lunapark_antalya1safarafarin-qpr.jpg aktur_lunapark_antalya2safarafarin-qpr.jpg aktur_lunapark_antalya4safarafarin-qpr.jpg aktur_lunapark_antalya5safarafarin-qpr.jpg
تور آنتالیا را اکثر گردشگران برای تفریح و استفاده از سواحل زیبا و شنی انتخاب می کنند تا سفری دلچسب داشته باشند . علاوه بر سواحل ، پارک های آنتالیا نیز از گزینه های مناسب برای تفریح هستند و با بازی های مهیجی که ارائه می دهند می توانند گردشگران را به خود جذب کنند . اکتور لوناپارک آنتالیا (Aktur Lunapark Antalya) یکی از مجموعه های تفریحی فعال در این شهر است که تمامی رده های سنی می توانند از آن استفاده کنند . در ادامه به معرفی این شهربازی پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر ما را تا انتها همراهی کنید .
درباره مجموعه تفریحی اکتور در آنتالیا
اکتور لوناپارک آنتالیا یک پارک موضوعی شگفت انگیز برای تمام خانواده است و با حدود 20 سال سابقه بزرگترین پارک تفریحی در آنتالیا محسوب می گردد . اکتور لوناپارک که از جاذبه های گردشگری ترکیه و تفریحات آنتالیا می باشد از بدو تاسیس تا کنون به سبب بازی های مهیج و بخش های متفاوت میلیون ها مراجعه کننده داشته و روز به روز بر تعداد این علاقه مندان افزوده می گردد . اکتور لوناپارک که از قدیمی ترین شهربازی های آنتالیا می باشد در بلوار آتاتورک در ابتدای ساحل کنیالتی واقع شده و تمامی مراجعه کنندگان اعم از بزرگ و کوچک با رفتن به این مجموعه تفریحی می توانند روزی سرشار از نشاط و سرزندگی داشته باشند .
شهربازی اکتور آنتالیا و بازی های آن
مجموعه تفریحی اکتور لوناپارک آنتالیا در سال 1997 تاسیس شده و با 20 سال سابقه دارای انواع بازی های مهیج و سرگرم کننده می باشد . توجه داشته باشید که هر ساله بر تعداد وسایل بازی این پارک افزوده می گردد تا مجموعه ای مجهز و مدرن در اختیار گردشگران تور آنتالیا و مردم بومی این شهر قرار گیرد . شهربازی اکتور لوناپارک از جاذبه های گردشگری آنتالیا است و به منظور وجود آمدن مکانی راحت و امن برای تفریح اعضای خانواده ها در کنار هم احداث شده است . Aktur Lunapark آنتالیا روبروی مجتمع تجاری میگروس که از مراکز خرید آنتالیا می باشد واقع شده و دارای چندین بخش هیجان انگیز می باشد .
یک پارک تفریحی مجهز می تواند بهترین گزینه برای تفریحات خانوادگی باشد لذا اگر به آنتالیا سفر کردید اکتور لوناپارک یکی از برترین گزینه های پیشنهادی برای شماست . این شهربازی رویایی از رنگ آمیزی زیبا و فضای لذت بخشی برخوردار می باشد . اخیرا ، ورودی این پارک مورد بازسازی قرار گرفته و به شکل یک در قدیمی تغییر شکل داده است. سینما 5 بعدی از مهیج ترین بخش های این پارک است که مسیر آن از راه آهن مرتفع و پر پیچ و خم ، مقبره و دخمه مصر باستان عبور می کند . در شهربازی اکتور لوناپارک می توانید بر چرخ و فلک های غول آسا سوار شوید و با خیالی آسوده به آغوش آسمان بروید .
همانگونه که بیان شد مجموعه اکتور لونا پارک که هر روزه از 10 صبح تا 12 شب باز است دارای بازی های متعددی است که از جمله این بازی ها می توان به چرخ فلک بزرگ ، هشت پا ، ماشین سواری ، ترامپولین ، بازی های کامپیوتری ، قلعه فنری و گوندولا واشاره نمود . علاقه مندان به تفریح در این مجموعه برای ورود باید بلیت تهیه نمایید و به ازای بازی با 10 وسیله باید 30 لیر بپردازند .
pic677278210001