پارک آبی آکوا مارین استانبول

istanbul_aqua_marine_aquapark3safarafarin-qpr.jpg
istanbul_aqua_marine_aquapark3safarafarin-qpr.jpg istanbul_aqua_marine_aquapark5safarafarin-qpr.jpg
اگر در اواسط بهار تا آخر تابستان به استانبول سفر کردید مجموعه های آبی می توانند یکی از بهترین گزینه ها برای تفریح و سرگرمی شما باشند چرا که در هوای گرم استفاده از بازی های مهیج و تفریحات آبی می تواند برای هر گردشگری خوشایند باشد لذا بهتر است شما نیز با این مجموعه ها آشنا شده و بهترین را برگزینید . در ادامه پارک آبی آکوا مارین استانبول (Istanbul Aqua Marine Aquapark) به عنوان یکی از پارک های آبی ترکیه و استانبول معرفی شده با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد این مجموعه کسب کنید .
درباره پارک آبی آکوا مارین در استانبول
پارک آبی آکوا مارین استانبول در 12 می سال 1999 در بخش اروپائی شهر تاسیس شده و از بزرگترین پارک های آبی در استانبول به شمار می آید . آکوا مارین در منطقه فاتح استانبول احداث شده و سرسره ها و استخرهای متعدد موجود در آن می تواند تا ساعت ها گردشگران را به خود مشغول ساخته و روزی خاطره انگیز برای آنان به همراه داشته باشد . این مجموعه آبی که از جاذبه های گردشگری ترکیه و تفریحات استانبول می باشد با موقعیتی در ساحل جنوبی استانبول و حاشیه دریای مرمره ، قابلیت پذیرش 3 هزار نفر را به طور همزمان دارد و بازی های مهیج آن برای تمامی رده های سنی چه کودک و چه بزرگسال مناسب می باشد .
آکوا مارین ، پارک آبی استانبول
در ساخت پارک آبی آکوا مارین استانبول تمامی استانداردهای جهانی ، نکات ایمنی و ضرورت های بهداشتی رعایت شده و دارای محیطی مناسب و تمیز می باشد . آکوا مارین استانبول 18 سال سابقه دارد و از روز افتتاح تا کنون مراجعه کنندگان بسیاری اعم از گردشگران و اهالی بومی به خود دیده است . این مجموعه تفریحی به صورت روباز می باشد به همین دلیل بازگشایی و شروع فعالیت آن بسته به آب و هوا دارد و معمولا از اردیبهشت تا شهریور قابل استفاده است . در روزهای پایانی هفته این پارک نیز همانند دیگر مراکز سرگرمی استانبول شلوغ است لذا اگر قصد دارید از بازی ها و امکانات آکوا مارین استفاده کنید به شما پیشنهاد می گردد در روزهای میانی هفته به مجموعه آبی مارین استانبول مراجعه کنید .
آکوا مارین از جاذبه های گردشگری استانبول محسوب می گردد و با استخر مخصوص المپیک و نیمه المپیک ، اسلایدهای سرگرم کننده با اندازه های مختلف ، رافتینگ و شبیه سازی آبشار توجه مراجعه کنندگان را به خود جلب نموده و آن ها را به وجد می آورد . موسیقی زنده ، انیمیشن و خدمات عکاسی در پارک آبی مارین استانبول ارائه می شود و اتاق پزشکی ، اتاق تعویض ، کمد ، دوش و فروشگاه از دیگر امکانات موجود در این مجموعه هستند .
ساعت کاری و بلیط پارک آبی مارین آکوا مارین در استانبول
آدرس پارک آبی آکوا مارین بیوک چکمک شماره 40 در محله فاتح است . این پارک در تمامی روزهای هفته از 10 صبح تا 7-6 بعد از ظهر باز می باشد . بلیط این مجموعه تفریحی در طی هفته و یکشنبه ها متفاوت است به طوری که در طی هفته آقایان 45 لیر ، خانم ها 30 لیر و کودکان 12-5 سال 20 لیر می پردازند در حالی که در روز یکشنبه این هزینه به ترتیب 50 ، 40 و 30 لیر خواهد بود . توجه داشته باشید که استفاده از آکوا مارین برای کودکان 4-0 رایگان می باشد .
pic265868210001