ساحل ریوا استانبول

riva_plaji_istanbul4safarafarin-qpr.jpg
riva_plaji_istanbul4safarafarin-qpr.jpg riva_plaji_istanbul5safarafarin-qpr.jpg riva_plaji_istanbul3safarafarin-qpr.jpg
استانبول دارای سواحل زیبائی است که گردشگران می توانند به آن ها مراجعه نموده و از تفریحات مهیج رایج در آن ها لذت ببرند . در ادامه ساحل ریوا استانبول (Riva Plaji Istanbul) معرفی شده است با ما همراه باشید تا این ساحل زیبا را بیشتر بشناسید .
درباره ساحل زیبای ریوا در استانبول
تور استانبول برای هر سیلقه گزینه ای ایده آل دارد به طوری مراکز خرید استانبول و بازارهای قدیمی و رنگارنگ این شهر می توانند علاقه مندان به خرید را به سوی خود جذب کنند ، موزه ها و ابنیه قدیمی دوستداران تاریخ و هنر را به سوی خود می کشانند و مراکز تفریحی و پارک ها نیز علاقه مندان به تفریحات هیجان انگیز را راضی نگه می دارند . اگر شما نیز جز افرادی هستید که تفریح و هیجان از اولویت های سفر شما به شمار می آید توصیه می گردد سواحل استانبول را فراموش نکنید این شهر دارای سواحل زیبائی است که برخی از آن ها مانند سواحل ریوا استانبول به سبب داشتن سواحل و آب های تمیز ، امکانات مناسب و فضای آرامش بخش در میان مردم بومی و گردشگران تور استانبول محبوب تر بوده و از سواحل پر رفت و آمد این شهر محسوب می گردند . ساحل ریوا که از جاذبه های گردشگری ترکیه است در فاصله 40 کیلومتری استانبول در کرانه های دریای سیاه واقع شده و عمده شهرت آن از وجود عواملی چون سواحل شنی وسیع ، طبیعت زیبا ، رودخانه های روان و فضای آرامش بخش حاکم بر آن نشات می گیرد .
درباره ساحل محبوب ریوا در استانبول
ساحل ریوا به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری استانبول دارای محیطی آرام همراه با زیبائی های طبیعی است که می تواند برای تفریح و استراحت هر گردشگری مناسب باشد . این ساحل که در گذشته جز مستعمرات یونان بوده امروزه به دلیل توجه مقامات و گنجاندن امکانات لازم به یک مقصد توریستی محبوب در استانبول تبدیل شده است . ساحل زیبای ریوا در نزدیکی فانوس دریایی اندولس واقع شده و فاصله اندکی تا دهکده گردشگری سیله دارد .
گردشگران با رفتن به این ساحل می توانند در میان سواحل شنی قدم بزنند ، با نشستن در کنار دریا به آوای گوش نواز آب گوش فرا دهند ، از محیط آرام آن لذت ببرند ، عکس هایی زیبا از طبیعت و بقایای قلعه ریوا بگیرند ، در قسمت هایی که امن هستند به شنا پرداخته و انواع ورزش های آبی را تجربه کنند . همچنین در این ساحل چندین رستوران کوچک وجود دارد که گردشگران می توانند ناهار را در ان جا میل نمایند . غذاهای این رستوران ها علی الخصوص غذاهای ترکی آن ها بسیار خوشمزه است و طعم و مزه ان ها خوشایند می باشد . علاقه مندان در ساحل ریوا می توانند یک پیک نیک خاطره انگیز و بیادماندنی داشته باشند .
توجه داشته باشید که اگر چه این ساحل بسیار محبوب و ارام است اما شناگران باید مراقب موج های ناگهانی نیز باشند تا برای ان ها اتفاقی پیش نیاید . برای رفتن به این ساحل پرطرفدار می توانید از طریق هتل های استانبول اقدام کنید .
pic018258210001