ژوراسیک لند استانبول

jurassic_land_istanbul2safarafarin-qpr.jpg
jurassic_land_istanbul2safarafarin-qpr.jpg jurassic_land_istanbul3safarafarin-qpr.jpg jurassic_land_istanbul5safarafarin-qpr.jpg
تور استانبول برای هر سلیقه و علاقه مندی می تواند بهترین گزینه باشد چرا که در این شهر علاوه بر امکانات مناسب گردشگری چیزهای مختلفی برای دیدن و تجربه کردن وجود دارد . یکی از کارهایی که در سفر به این شهر می توان انجام داد بازدید از ژوراسیک لند استانبول (Jurassic Land Istanbul) و کسب اطلاعات در مورد انواع دایناسورها می باشد . با ما تا انتها همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد این مجموعه دیدنی کسب کنید .
درباره ژواسیک لند در استانبول
در شهر استانبول به منظور تفریح و سرگرمی مردم بومی و گردشگرانی که این شهر را برای سفر انتخاب کرده اند مراکز و مجموعه های تفریحی متنوعی ایجاد شده است تا افراد با مراجعه به این مکان ها لحظات خوب و خوشی را در کنار دوستان و خانواده خود سپری کنند . ژوراسیک لند استانبول که در منطقه بایرام پاشا واقع شده یکی از پارک های موضوعی این شهر است که پیر ، جوان و کودک را به کشف دنیای دایناسورها دعوت می کند . ژوراسیک لند که از جاذبه های گردشگری ترکیه به شمار می آید ترکیبی از آموزش و سرگرمی را برای مراجعه کنندگان ارائه می دهد و به عنوان موزه ای ارزشمند اطلاعاتی کامل از انواع دایناسورها که حدود 65 میلیون سال قبل نسلشان منقرض شده در اختیار آنان قرار می دهد .
اطلاعاتی در مورد مجموعه تفریحی ژوراسیک لند
مجموعه ژوراسیک لند که از تفریحات استانبول می باشد در مرکز خرید فروم که از بزرگترین مراکز خرید استانبول و حتی اروپا محسوب می گردد واقع شده و گردشگران به راحتی می توانند به آن دسترسی داشته باشند در هر نقطه ای از استانبول که باشید فقط کافی است خود را به یک ایستگاه مترو برسانید و در ایستگاه Kartaltepe-Kocatepe از قطار پیاده شوید . ژوراسیک لند استانبول با اختصاص فضایی به وسعت 10 هزار متر مربع به خود 70 نوع دایناسور شبیه سازی شده را به نمایش گذاشته و استخوان ها و تخم های این جانوران غول پیکر را در معرض دید عموم قرار داده است همچنین در این پارک موزه داستان و اطلاعات دایناسورها به نحوی قابل توجه در اختیار بازدید کنندگان و گردشگران تور استانبول قرار می گیرد .
Jurassic Land استانبول دارای بزرگترین سینمای 6 بعدی در ترکیه است و آزمایشگاهی به منظور یادگیری و سرگرمی و فروشگاهی برای فروش محصولات خاص در این مجموعه تعبیه شده است . همچنین یک سالن نمایش انیمیشنی ، محوطه کاوش ، بزرگ ترین سرزمین بازی لیزر ترکیه ، محلی برای برگزاری جشن تولد و یک کافه از دیگر بخش های دنیای دایناسور استانبول می باشد .
ساعت کاری و بلیط ژوراسیک لند در فروم استانبول
همانگونه که بیان شد ژوراسیک لند در مرکز خرید فروم و در منطقه بایرام پاشا واقع شده و هر روزه از ساعت 10 صبح تا 21 شب پذیرای علاقه مندان می باشد . توجه داشته باشید که برای بازدید از پارک موزه ژوراسیک که از جاذبه های گردشگری استانبول می باشد مراجعه کنندگان باید 20 دلار به عنوان ورودی پرداخت کنند .
pic422048210001