پارک آبی بلک مونتین تایلند

black_mountain_water_park_thailand1safarafarin-qpr.jpg
black_mountain_water_park_thailand1safarafarin-qpr.jpg black_mountain_water_park_thailand3safarafarin-qpr.jpg black_mountain_water_park_thailand4safarafarin-qpr.jpg black_mountain_water_park_thailand5safarafarin-qpr.jpg
پارک های آبی از جمله تفریحاتی هستند که طرفداران بسیاری دارند و اغلب گردشگران سعی دارند در طول سفر خود حتما سری به این مراکز تفریحی بزنند . در ادامه قصد داریم پارک آبی بلک مونتین تایلند (Black Mountain Water Park Thailand) را معرفی کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید .
درباره پارک آبی بلک مونتین در تایلند
هر گردشگر از سفر خود هدف خاصی را دنبال می کند به طوری که برخی تمایل دارند سیری در میان جاذبه های تاریخی داشته باشند ، تعدادی به دنبال محیطی آرام و بکر برای استراحت هستند و برخی نیز تفریح و ماجراجویی را به هر چیز دیگری ترجیح می دهند . اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که تفریحات هیجان انگیز در اولویت قرار دارد در سفر به تایلند تفریح در پارک آبی بلک مونتین تایلند را از دست ندهید . چرا که بلک مونتین با سرسره های هیجان انگیز و استخرهای بزرگ فرصت تفریح در یکی از بهترین های آسیا و جهان را برای شما به ارمغان می آورد . این پارک آبی که در فاصله 15 کیلومتری شهر هوآهین واقع شده از جاذبه های گردشگری تایلند به شمار می آید و گردشگرانی که در بانکوک اقامت دارند به راحتی با طی مسافتی 2.5 ساعته می توانند از آن استفاده کنند و روزی سرشار از نشاط را در کنار دوستان و خانواده خود سپری کنند . علاوه بر بازی های مختلف در پارک آبی بلک مونتین امکانات رفاهی مناسبی گنجانده شده و تمامی کارکنان آن دوره های کمک های اولیه ، غریق نجات و دوره های CPR را آموزش دیده اند و از لحاظ جسمانی از سلامت کامل برخوردار هستند .
اطلاعاتی در مورد پارک بلک مونتین تایلند
پارک آبی بلک مونتین تایلند حدود 6 سال پیش در سال 2011 به بهره برداری رسیده و زمینی به مساحت 40 هزار متر مربع از شمال شهر هوآهین را به خود اختصاص داده است . این پارک که از تفریحات تایلند محسوب می گردد امکان تفریح تمام رده های سنی را در کنار هم فراهم نموده و گردشگران تور تایلند با مراجعه به این مجموعه می توانند از تمامی بازی ها و امکانات به روز بلک مونتین بهره برده و با خیال راحت دقایقی پر از آدرنالین را برای خود رقم بزنند . جالب است بدانید که در سال 2016 نام پارک آبی بلک مونتین در میان 25 پارک آبی برتر جهان قرار گرفته و همچنین این مجموعه با گنجایش 1500 نفر به طور همزمان ، یکی از بزرگترین و به روزترین پارک های آبی آسیا به شمار می آید .
سرسره های پارک آبی بلک مونتین
این مجموعه تفریحی دارای 9 سرسره هیجان انگیز است که عبارتند از:

سرسره زنبور عسل – سرسره مار آبی – سرسره موج عریض – سرسره مگنتا – سرسره سبز – سرسره حلقه سفید – سرسره پیچ خاکستری – سرسره سرعت بنفش – سرسره موج سیاه

استخرهای مجموعه تفریحی بلک مونتین
بلک مونتین دارای 6 استخر بزرگ می باشد که عبارتند از :

رودحانه آرام – استخر موج – استخر اسپا – استخر فواره – استخر هیجان کودکان – استخر ساحلی

ساعت کار و بلیط پارک آبی بلک مونتین
مجموعه تفریحی بلک مونتین که از دیدنی های تایلند به شمار می آید هر روزه از ساعت 10 صبح تا 18 عصر پذیرای مراجعه کنندگان می باشد و هزینه بلیط برای بزرگسالان و افراد بالای 140 سانتی متر ۶۰۰ بات ، برای کودکان با قد بین 110 تا 140 سانتی متر 300 بات و کودکان با قد کمتر از 110 سانتی متر رایگان می باشد .
pic994408210001