ساحل نیسی در قبرس

nissi_beach_cyprus2safarafarin-qpr.jpg
nissi_beach_cyprus2safarafarin-qpr.jpg nissi_beach_cyprus3safarafarin-qpr.jpg nissi_beach_cyprussafarafarin-qpr.jpg
قبرس رده سوم بزرگترین جزایر موجود در دریای مدیترانه را به خود اختصاص داده و صنعت گردشگری در آن روز به روز در حال پیشرفت بوده و بر امکانات موجود در آن اضافه می گردد . تمام شهرها و مناطق این جزیره زیبا دیدنی هستند و برخی از جاذبه های آن شهرتی جهانی دارند ساحل نیسی در قبرس (Nissi Beach Cyprus) از جمله نقاطی است که زیبائی های آن زبانزد بوده و مشتاقان زیادی دارد برای آشنایی بیشتر با این ساحل زیبا با ما همراه باشید .
درباره ساحل نیسی قبرس
یکی از دلایل انتخاب قبرس برای سفر ، لذت بردن از سواحل زیبا و منحصر به فرد آن می باشد حال اگر ساحل انتخابی گردشگران ساحل نیسی در قبرس باشد که چه بهتر ، چرا که این ساحل با داشتن تمامی امکانات تفریحی و رفاهی یکی از پرطرفدارترین سواحل موجود در جزیره قبرس است . ساحل نیسی به دلیل جذابیت های وصف نشدنی که در خود جای داده بدون شک یکی از زیباترین مناطق برای تجربه تفریحات قبرس است و با سواحل شنی فوق العاده و آب های تمیز و صاف برنده جایزه پرچم آبی شده است . این ساحل که از جاذبه های گردشگری قبرس می باشد در قسمت شرقی این جزیره واقع در دریای مدیترانه گسترده شده و هر ساله مقصد هزاران گردشگر از اقصی نقاط دنیا می باشد . شاید برایتان جالب باشد که بدانید نیسی در زبان یونانی به معنای جزیره کوچک می باشد .
امکانات موجود در ساحل نیسی آیاناپا
ساحل نیسی در قبرس شمالی واقع شده و فاصله آن تا مرکز شهر آیاناپا 3 کیلومتر می باشد در نیسی گردشگران تور قبرس می توانند در میان شن های ساحل پیاده روی کنند ، آفتاب بگیرند ، شنا کنند ، از زیبائی های طبیعت لذت ببرند ، قایق سواری کنند و برای خاطره انگیزتر شدن سفر خود انجام انواع ورزش های آبی را در برنامه خود قرار دهند . این ساحل به دو قسمت تقریبا نامساوی تقسیم شده است به گونه ای که ساحل کوچکتر را آب کم عمق فراگرفته و بهترین محیط برای شنای کودکان و نوجوانان را فراهم نموده است همچنین ساحل بزرگتر دارای آب های عمیق می باشد و دنیای رنگارنگ زیر آب این قسمت بر هیچ گردشگری پوشیده نیست . اتصال این دو ساحل به یکدیگر و همچنین خاص و منحصر به فرد بودن شن و ماسه آن باعث شهرت هرچه بیشتر آیاناپا و قبرس شده است .
در ساحل نیسی در قبرس رستوران ها ، کافه ها و مغازه های مختلفی در نظر گرفته شده که گردشگران در صورت نیاز می توانند مایحتاج خود را از آن ها تهیه کنند همچنین مسافران با رفتن به این ساحل پرطرفدار می توانند اوقات و لحظاتی بیادماندنی را در کنار دوستان و خانواده خود سپری کنند . ساحل نیسی در آیاناپا 500 متر امتداد دارد و در کنار آن جزیره ای کوچک قرار دارد که علاقه مندان به راحتی با شنا کردن و یا پیاده روی می توانند به آن سر بزنند و یا در صورت تمایل قایق اجاره کرده و به تفریح بپردازند . سرسره ای در بالای قایق ها و در وسط دریا قرار دارد که سرگرمی خوبی است . دوستداران هیجان نیز می توانند به انتهای ساحل بروند و بانجی جامپینگ را امتحان کنند . ساحل شن های سفید نیسی جوانان را به سوی ‏خود جذب می کند چرا که جشن های متعددی در آن برگزار می شود و موسیقی شاد همیشه در حال پخش شدن است .
pic707087210001