آکواریوم باتومی

batumi_aquariumsafarafarin-qpr.jpg
batumi_aquariumsafarafarin-qpr.jpg batumi_aquarium1safarafarin-qpr.jpg batumi_aquarium2safarafarin-qpr.jpg
کشور گرجستان به دلیل داشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی متعدد و همچنین فراهم کردن امکانات متنوع برای گردشگران می تواند به یکی از کشورهای توریستی تبدیل گردد هر چند که واقع شدن آن در نزدیکی کشورهایی چون ترکیه و دریای سیاه بی تاثیر نبوده و بر تعداد گردشگران آن افزوده است . در میان شهرهای گرجستان باتومی و تفلیس بیشترین گردشگر را دارد و جاذبه های موجود در این شهرها نیز بیشتر مورد بازدید قرار می گیرد . در ادامه آکواریوم باتومی (Batumi Aquarium) به عنوان یکی از جاهای دیدنی گرجستان معرفی می گردد با ما همراه باشید .
درباره آکواریوم زیبای باتومی
آکواریوم باتومی از جمله جاذبه هایی است که با طراحی منحصر به فرد و بخش های مختلف توانسته خود را در میان گردشگران تور گرجستان مطرح سازد . اگر در سفر به شهر باتومی کودک به همراه دارید بازدید از آکواریوم این شهر می تواند یکی از بهترین برنامه های سرگرم کننده برای شما باشد هر چند که اغلب بزرگسالان نیز از دیدن انواع ماهی ها و غذا دادن به آن ها لذت می برند . آکواریوم شهر باتومی که از جاذبه های گردشگری گرجستان به شمار می آید در خیابان معروف روستاولی واقع شده و با الهام از سواحل زیبای باتومی ساخته شده است .
اطلاعاتی در مورد آکواریوم شهر باتومی
به دلیل قدیمی بودن ساختمان آکواریوم باتومی تصمیم بر این شد تا تعمیرات بر روی آن صورت گیرد تا اینکه این مکان بعد از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف بازسازی ، در سال 2015 میلادی دوباره برای بازدید گردشگران تور باتومی بازگشایی شد و با شکلی جدید به یکی از جاذبه های گردشگری باتومی تبدیل شد . ساختمان آکواریوم زیبای باتومی به شکل 4 قلوه سنگ می باشد که در هر بخش آن گونه های مختلفی از حیوانات آبزی نگه داری می شود در این مجموعه گونه های متنوعی از دریای اژه ، مدیترانه ، اقیانوس هند ، دریای سیاه و دریای سرخ موجود است و یک بخش آن به آموزش اختصاص داده شده است بسیاری از آموزشگاه ها از این بخش به منظور آموزش به دانشجویان خود استفاده می کنند . در واقع طراحی این آکواریوم به این صورت است که شما می توانید آن را به عنوان صخره ای موج آورده تصور کنید .
ساعت کاری و بلیط آکواریوم باتومی
آکواریوم شهر باتومی به عنوان یکی از دیدنی های گرجستان سالانه بازدید کننده بسیاری دارد که برخی از ان ها گردشگران تور گرجستان و برخی دیگر نیز مردم بومی این شهر هستند . این مجموعه هر روزه از ساعت 10 صبح درهای خود را به روی علاقه مندان می گشاید و تا 7 بعد از ظهر باز است همچنین مبلغ ورودی برای هر نفر 2 لاری (واحد پول گرجستان) می باشد . شما نیز اگر قصد سفر به باتومی را داشتید حتما بازدید از این آکواریوم را در برنامه خود قرار دهید . این مجموعه در نزدیکی سواحل دریای سیاه واقع شده و دسترسی به آن بسیار راحت و آسان می باشد .
pic879767210001