پارک ملی برات بالی

taman_nasional_bali_barat2safarafarin-qpr.jpg
taman_nasional_bali_barat2safarafarin-qpr.jpg taman_nasional_bali_barat3safarafarin-qpr.jpg taman_nasional_bali_barat4safarafarin-qpr.jpg taman_nasional_bali_baratsafarafarin-qpr.jpg
جزیره بالی هر چیزی که یک گردشگر برای لذت بردن از سفر به آن احتیاج دارد در خود گنجانده و طیف وسیعی از جاذبه های طبیعی ، تفریحات مهیج ، سواحل شنی ، اقامتگاه های مناسب و امکانات گردشگری را ارائه می دهد . طبیعت این جزیره تحسین برانگیز است و زیبائی های موجود در آن چشم نواز می باشد پارک ملی غربی یا پارک ملی برات بالی (Taman Nasional Bali Barat) از جمله مناطق حفاظت شده این جزیره است که مورد توجه گردشگران تور اندونزی واقع شده است . برای آشنایی بیشتر با این پارک با سفر آفرین همراه باشید .
درباره پارک ملی برات در بالی
در سفر به بالی برخی از گردشگران استفاده از طبیعت منحصر به فرد این جزیره را به گشتن در میان جاذبه های دیگر ترجیح می دهند و تمایل دارند در دامان طبیعت به استراحت و تفریح بپردازند . پارک ملی برات بالی با عنوان یک منطقه حفاظت شده مساحتی بیش از 190 کیلومتر مربع را به خود اختصاص داده و گونه های مختلف جانوری و گیاهی را در خود جای داده است . پارک ملی برات دارای منطقه کوهستانی ، جنگل های سرسبز ، سواحل زیبا ، دشت های هموار ، صخره های مرجانی ، پوشش گیاهی غنی و آب های زلال است و به بخش شمال غربی جزیره بالی زیبائی و جذابیت ویژه ای بخشیده است . این پارک ملی که از جاذبه های گردشگری بالی و از دیدنی های اندونزی محسوب می گردد فضایی فوق العاده برای استراحت و کسب آرامش فراهم نموده و سالانه میزبان هزاران بازدید کننده می باشد .
اطلاعاتی در مورد پارک ملی برات در بالی اندونزی
پارک ملی برات بالی با 19هزار هکتار وسعت تقریبا 5 درصد از سرزمین بالی را به خود اختصاص داده و 158 کیلومتر مربع آن شامل زمین و 32 کیلومتر مربع باقی مانده آن نیز شامل دریا و صخره های مرجانی می باشد . این منطقه حفاظت شده از دیدنی های بالی است و با جذابیت های طبیعی فوق العاده به مانند تکه ای از بهشت بر روی زمین است و با زیبائی های چشم نواز خود هر بیننده ای را خیره می سازد . پارک ملی بالی با پوشش گیاهی غنی زیستگاه طبیعی حدود 300 گونه از حیوانات و پرندگان است که برخی از این گونه ها از مواردی هستند که در خظر انقراض می باشند . پارک ملی برات به دلیل قرار گرفتن در نوک غربی جزیره بالی با نام پارک ملی غربی نیز شناخته می شود و سواحل شنی سفید ، جنگل های زیبای حرا ، صخره های مرجانی ، آب های شفاف آن بهترین مکان برای تفریح و گردش می باشد .
شبه جزیره ی پراپاتآگونگ ، با پیاده روهای وسیع خود ، آسانترین بخش قابل دسترس این پارک است و بهترین منطقه برای شنای زیرآب ، محدوده ی جزیره ی منچانگان با هکتارها تپه ی مرجانی رنگی است . پارک ملی برات بالی به دلیل موقعیتی که دارد ، بادهای موسمی خوبی در آن می وزد و در بیشتر مناطق آن ، باد خنک ساحلی ، صورت را نوازش می کند . در بخشی از پارک ملی برات ، امکان بازدید از حیوانات و تمساح ها وجود دارد.
pic397567210001