دنیای وحش سافاری بانکوک

safari_world2safarafarin-qpr.jpg
safari_world2safarafarin-qpr.jpg safari_world3safarafarin-qpr.jpg safari_world4safarafarin-qpr.jpg safari_world5safarafarin-qpr.jpg safari_worldsafarafarin-qpr.jpg
بانکوک در تایلند از جمله شهرهایی است که سفر به آن به واسطه داشتن گزینه های مختلف برای دیدن و امکانات متنوع ، مراکز تفریحی و مراکز خرید بزرگ و کوچک مورد استقبال واقع شده و هر ساله میلیون ها مسافر وارد این شهر می شوند . دنیای وحش سافاری بانکوک (Safari World Bangkok) با منطقه ای عظیم در اطراف شهر قرار گرفته و از پربازدیدترین اماکن دیدنی بانکوک می باشد برای آشنایی با این مجموعه با سفر آفرین همراه باشید .
درباره سافاری ورلد بانکوک
دنیای وحش سافاری بانکوک از دو قسمت جداگانه تشکیل شده که یکی از آن ها پارک دریایی و دیگری پارک سافاری نامیده می شود گردشگران با مراجعه به هر کدام از این بخش ها می توانند طیف وسیعی از حیوانات را از نزدیک مشاهده نمایند . دنیای وحش سافاری از جاذبه های گردشگری تایلند به شمار می آید و در آن مراجعه کنندگان در حالی که سوار بر خودروهایی ایمن هستند با سرعتی اندک در میان دسته ای از حیوانات که به طور آزادانه زندگی می کنند حرکت کرده و از تماشای حیوانات مختلف لذت می برند . در سافاری ورلد بازدید کنندگان علاوه بر آشنایی با دنیای حیوانات می توانند نمایش هایی که توسط گروه هایی از حیوانات اموزش دیده اجرا می گردند را به تماشا بنشینند .
اطلاعاتی در مورد دنیای وحش بانکوک
دنیای وحش سافاری بانکوک از نظر وسعت و تعداد گونه های جانوری یکی از بزرگترین باغ وحش های تایلند و از برترین جاذبه های گردشگری بانکوک محسوب می گردد . پارک سافاری به همراه قسمتی مسقف برای پرندگان در سال 1988 به بهره برداری رسید و قسمت مارین پارک ان نیز در سال 1989 میلادی به این مجموعه عظیم افزوده شد تا کلکسیون حیوانات آن کامل گردد . پارک سافاری باغ وحشی است آزاد با حیواناتی چون شیر ، ببر ، خرس ، زرافه ، گورخر ، آهو ، پاندای سفید ، انواع پرندگان و ... ، که گردشگران می توانند با درایوی 45 دقیقه ای مسیر 8 کیلومتر ان را با سرعتی پایین طی کنند و تجربه ای هیجان انگیز و فراموش نشدنی را برای خود به ارمغان آورند . در مارین پارک نیز با گونه های متنوعی از حیوانات دریایی و شوهایی جذاب که توسط حیوانات آموزش دیده ای چون دلفین ها ، فیل ها ، شیرهای دریایی ، اورانگوتان ها ، میمون ها و پرندگان اجرا می گردند روبرو خواهند شد .
در دنیای وحش سافاری تایلند دریاچه ای برای قایق سواری وجود دارد و رستوران هایی برای سرو غذاهای تایلندی و فروشگاه هایی برای خرید سوغاتی تعبیه شده است همچنین بازدید کنندگان می توانند در این محل از بازی هایی چون پرتاب دارت ، تیراندازی و حلقه اندازی لذت ببرند . دنیای وحش سافاری از پرطرفدارترین دیدنی های بانکوک می باشد که گردشگران در سفری که به این شهر خواهند داشت می توانند بازدید از ان را در فهرست برنامه های خود جای دهند علی الخصوص اگر همراه با فرزندان خود باشند به طور حتم این مجموعه می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد .
ساعات کاری و بلیط مجموعه سافاری ورلد تایلند
دنیای سافاری هر روزه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر و مارین پارک ان از 9 صبح تا 18 پذیرای علاقه مندان است هزینه بلیط پارک سافاری برای بزرگسالان 400 بات و کودکان 300 بات می باشد همچنین بزرگسالان برای بازدید از مارین پارک باید 700 بات و کودکان 450 بات بپردازند ولی در صورت خرید پکیجی برای کل مجموعه برای بزرگسالان 900 بات و برای کودکان 550 بات می بایست هزینه کرد .
pic973167210001