پارک آبی پوکت

splash_jungle_water_park_phuket1safarafarin-qpr.jpg
splash_jungle_water_park_phuket1safarafarin-qpr.jpg splash_jungle_water_park_phuket2safarafarin-qpr.jpg splash_jungle_water_park_phuket3safarafarin-qpr.jpg splash_jungle_water_park_phuket4safarafarin-qpr.jpg
پوکت از جمله شهرهای توریستی است که سفر به ان برای هر گردشگری خوشایند خواهد بود چرا که با زیبائی های فوق العاده ، دیدنی های مختلف و امکانات تفریحی متنوع گزینه های زیادی برای ارائه به گردشگران دارد . پارک آبی پوکت (Splash Jungle Water Park Phuket) که با نام پارک آبی جنگلی اسپلش نیز شناخته می شود از مراکز تفریحی این شهر به شمار می آید . در ادامه با این مجموعه بیشتر آشنا می شویم .
درباره پارک اسپلش در پوکت
پارک آبی پوکت از جمله مکان هایی است که در روزهای گرم مورد توجه گردشگران تور تایلند واقع شده و با تفریحاتی هیجان انگیز می تواند لحظاتی خوش برای آنان به ارمغان آورد . در این پارک به نیاز تمام رده های سنی توجه شده و بازی های متعددی برای بزرگسالان و کودکان در نظر گرفته شده است لذا شما نیز اگر همراه با خانواده خود با تور پوکت همراه شده باشید می توانید از این پارک به عنوان یکی از تفریحات خانوادگی استفاده کنید و ساعاتی بیادماندنی را تجربه کنید . این پارک به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری تایلند ، مکانی مناسب برای تخلیه هیجانات درونی است و بخش هایی سرگرم کننده برای تمام خانواده ارائه می دهد .
اطلاعاتی در مورد پارک آبی جنگلی اسپلش پوکت
پارک های آبی از پرطرفدارترین تفریحات تایلند هستند و معمولا در هر شهر توریستی این کشور حداقل یک پارک ساخته شده تا رضایت گردشگران جلب گردد . پارک آبی پوکت در ساحل مای خائو واقع شده و توسط جنگل های گرمسیری احاطه شده و دارای زیبائی های نفسگیر همراه با سرسره های و استخرهای متعدد برای تفریح می باشد . وجود انواع و اقسام وسایل و امکانات متنوع نظیر استخر موج ، استخر کودکان ، اسلاید های لوله ای ، گرداب ها ، رودخانه ها و دریاهای شبیه سازی شده ، کافه ها و رستوران ها سبب شده تا تمام کسانی که از این پارک استفاده می کنند ، برای یک روز کامل بتوانند هیجانی وصف نشدنی را تجربه نمایند . این پارک آبی به عنوان یکی از تفریحات پوکت براساس مکان های الهام بخش زمین مانند قاره شگفت انگیز آفریقا ، قاره آسیا ، چشم انداز غنی از ترکیه ، شکوه و جلال شمال اروپا و وسعت شمال امریکا طراحی شده است .
ساعات کاری و قیمت بلیط پارک آبی پوکت
پارک آبی جنگلی اسپلش به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری پوکت سالانه مراجعه کنندگان بسیاری دارد که بخشی اعظمی از این افراد را گردشگرانی تشکیل می دهند که برای تفریح و گردش به پوکت سفر کرده اند . این مجموعه تفریحی هر روزه از ساعت 10 صبح درهای خود را به روی علاقه مندان می گشاید و تا 6 بعد از ظهر نیز باز می باشد قیمت بلیط برای بزرگسالان 1295 بات و کودکان 5 تا 12 سال 650 بات می باشد همچنین کودکان زیر 5 سال نیز می توانند به صورت رایگان از این پارک استفاده کنند و همراه با بزرگترهای خود لحظاتی سرشار از هیجان را سپری کنند .
pic938067210001