دلفیناریوم دبی

dubai_dolphinarium1safarafarin-qpr.jpg
dubai_dolphinarium1safarafarin-qpr.jpg dubai_dolphinarium2safarafarin-qpr.jpg dubai_dolphinarium3safarafarin-qpr.jpg dubai_dolphinariumsafarafarin-qpr.jpg
دبی مکان های دیدنی مختلفی دارد که برخی از ان ها با جذابیت ها و ویژگی های منحصر به فرد در جهان زبانزد بوده و سالانه افرد زیادی برای دیدن این جاذبه های زیبا با دبی سفر می کنند . دلفیناریوم دبی (Dubai Dolphinarium) مجموعه ای است سرپوشیده که علاوه بر نگهداری از دلفین ها نمایش هایی سرگرم کننده ارائه می دهد برای آشنایی بیشتر با این مکان با سفر آفرین همراه باشید .
درباره دلفیناریوم جذاب دبی
تحقیقات متعدد نشان داده که دلفین ها حیواناتی باهوش هستند و قدرت یادگیری بالایی دارند انسان ها نیز از این استعداد بهره برده و از این حیوانات برای اجرای نمایش استفاده می کنند . دلفیناریوم دبی با قرار گیری در نزدیکی شهر کودکان با نمایش های جذابی که بازیگران آن دلفین ها هستند مکانی مفرح برای سرگرمی گردشگران فراهم نموده و از اماکن تفریحی پرطرفدار دبی به شمار می آید . پارک دلفین ها به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری دبی سالانه بازدید کنندگان بسیاری را به خود جذب می کند که اکثر این افراد توریست هایی هستند که به منظور بهره بردن از جذابیت های گنجانده شده در دبی به این شهر سفر کرده اند . دلفیناریوم جذاب دبی دارای فضایی سرپوشیده است و توسط دولت امارات اداره می شود .
اطلاعاتی در مورد پارک دلفین های دبی
دیدنی های دبی از جذاب ترین بخش های تور دبی هستند که گردشگران با رفتن به این اماکن می توانند ساعاتی مفرح و هیجان انگیز را تجربه کنند . یکی از برنامه های جذاب سفر به دبی می تواند بازدید از دلفیناریوم دبی همراه با تماشای نمایش زیبای دلفین ها باشد که این حیوانات با قدرت یادگیری بالای خود تحت تعلیم قرار گرفته اند و اجراهایی بی نقص را به نمایش می گذارند . پارک دلفین های دبی در 21 می سال 2008 میلادی در فضایی به مساحت 5 هزار متر مربع به بهره برداری رسیده و به طور همزمان قابلیت پذیرش 1250 نفر را دارد . این محیط سرپوشیده در پارک کریک واقع شده و گردشگران می توانند ساعاتی لذت بخش را در پارک و دلفیناریوم سپری کنند .
دلفین‌ ها و موجودان آبزی که در این مجموعه وجود دارند از کشورهای مختلف به این محل آورده شده اند . این حیوانات زیستگاه خصوصی خود را با ۶۰۰ متر مکعب آب دریا که به استخر اصلی متصل می شود را دارند . یک استخر پزشکی جداگانه و یک استخر مهر و موم شده برای وضعیت خوب این پستانداران دریایی ساخته‌ شده است . مجموعه پارک دلفین دارای فعالیت‌ های کودکان ، مهمانی‌ های تولد برای بچه‌ ها ، گردش‌ های علمی مدرسه ، فضای مخصوص کودکان ، رستوران ارائه دهنده وعده های غذایی سریع و سینمای ۵ بعدی کوچک است .
در این پارک دلفین ها و سگ های آبی تربیت شده برنامه های خارق العاده ای را از خودشان به نمایش می گذارند که باعث شده طرفداران چشمگیری در تمامی سنین داشته باشند در این برنامه شما حتی می توانید با دلفین ها شنا کنید ، با این حیوانات زیبا عکس بگیرید و یک روز کامل شاد و بیادماندنی را برای خود و خانواده محترمتان رقم بزنید . از روز دوشنبه تا شنبه نمایش در ساعات 11 صبح و 6 بهد از ظهر برگزار می گردد که در روزهای جمعه ساعت 3 عصر نیز به این ساعات اضافه می گردد تا بازدید کنندگان بسیاری از دیدن این نمایش لذت ببرند . این مجموعه در مرکز شهر دبی واقع شده و برای بازدید از این مکان تفریحی نیازی به پیاده روی راهی طولانی مانند طی کردن راه پارک آبی وایلد وادی نیست .
pic251657210001