پارک آبی آکوالند در آنتالیا

antalya_aqualand1safarafarin-qpr.jpg
antalya_aqualand1safarafarin-qpr.jpg antalya_aqualand2safarafarin-qpr.jpg antalya_aqualand3safarafarin-qpr.jpg antalya_aqualandsafarafarin-qpr.jpg
سفر به آنتالیا بهترین فرصت است تا از طیف وسیعی از تفریحات مهیج استفاده کنید تا لحظاتی شاد و بیادماندنی داشته باشید . آنتالیا در سواحل دریای مدیترانه قرار گرفته و از شهرهای توریستی ترکیه می باشد در این شهر برای جذب بیشتر گردشگر امکانات و مراکز تفریحی متعددی ساخته شده که پارک آبی آکوالند در آنتالیا یکی از آن هاست با سفر آفرین همراه باشید تا با این پارک فوق العاده آشنا شوید .
درباره پارک آبی آکوالند آنتالیا (Antalya Aqualand)
در پارک آبی آکوالند در آنتالیا مراجعه کنندگان می توانند همزمان چند احساس متفاوت هیجان ، لذت ، نشاط و سرزندگی را تجربه کنند و از تفریح در این مکان لذت ببرند . فرقی نمی کند که تنها باشید و یا همراه با دوستان و خانواده ، در هر صورت با مراجعه به این پارک زیبا می توانید ساعاتی خوب و عالی را داشته باشید . آکوالند که از جاذبه های گردشگری آنتالیا می باشد در بین مردم بومی و گردشگران طرفداران زیادی دارد و سالانه از بازدید کنندگان بسیاری میزبانی می کند در واقع این پارک با داشتن بخش ها و امکانات متنوع توانسته خود را در میان برترین تفریحات آنتالیا مطرح سازد و طیف وسیعی از گردشگران را به سوی خود جذب کند .
اطلاعاتی در مورد پارک آبی در آنتالیا
به دلیل موقعیت مناسب آنتالیا و آب و هوای مناسبش معمولا تفریحات آبی رواج بیشتری دارند و پارک های آبی آنتالیا اکثر مواقع شلوغ و پرازدحام هستند پارک آبی آکوالند یکی از این پارک های آبی است که در ساحل کنیاآلتی واقع شده و از زیباترین مراکز تفریحی در ترکیه به شمار می آید . پارک آبی آکوالند آنتالیا یکی از جاذبه های گردشگری ترکیه است که به سبب داشتن امکانات متنوع مانند صندوق امانات ، پارک تماشای دلفین ها ، رستوران ، فست فود ، مغازه هایی برای فروش سوغات ، فروشگاه محصولات غذایی و آشامیدنی ، خدمات عکاسی حرفه ای ، خدمات نگهداری از کودک ، خدمات پزشکی و امکان شنا با دلفین و همچنین داشتن سرسره های مختلف و بازی های آبی متفاوت مورد توجه گردشگران تور آنتالیا واقع شده است .
در این پارک مهیج شما در میانه روز می توانید به تماشای برنامه شاد آکوالند بنشینید که شامل موسیقی زنده و مسابقه های جالب است ، در ضمن شما می توانید یکی از شرکت کنندگان این برنامه ها هم باشید . همچنین در صورت تمایل می توانید در ساعات معینی به قسمت دلفین لند ، در محوطه ای جداگانه رفته و از نمایش دلفین ها لذت ببرید . هنگامی که وارد پارک می شوید کارتی الکترونیکی در اختیارتان قرار می گیرد که از آن می توانید برای خرید خوارکی و همچنین پرداخت هزینه های مختلف استفاده کنید . توجه داشته باشید که وسایل مورد نیاز خود از قبیل مایو ، کلاه شنا و عینک را به همراه داشته باشید چرا که خرید و تهیه آن ها در خود مجموعه برایتان بسیار گران تمام خواهد شد .
ساعت کاری و بلیط پارک آبی آکوالند آنتالیا
این پارک آبی هر روز هفته از 9 صبح درهای خود را به روی علاقه مندان می گشاید و تا 5 بعد از ظهر باز می باشد قیمت بلیط پارک آبی آکوالند آنتالیا برای تمام روز 47 لیر ، برای نصف روز تا ساعت 2 بعد از ظهر 33 لیر و برای کودکان 7 تا 12 سال 28 لیر می باشد . اگر به آنتالیا سفر کردید حتما بخشی از زمان خود را به این پارک آبی اختصاص دهید .
pic706057210001