دره شادی در شنزن

happy_valley_shenzhen1safarafarin-qpr.jpg
happy_valley_shenzhen1safarafarin-qpr.jpg happy_valley_shenzhen2safarafarin-qpr.jpg happy_valley_shenzhen3safarafarin-qpr.jpg happy_valley_shenzhensafarafarin-qpr.jpg
شنزن یکی از بنادر مهم چین است که قرارگیری ان در مجاورت دریای چین و همچنین مرز شمالی هنگ کنگ سبب شده تا این شهر پیشرفت های قابل توجهی داشته باشد و برای گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند امکانات و مراکز تفریحی متعددی در نظر گرفته شود . یکی از این مراکز تفریحی ، دره شادی (Happy Valley Shenzhen) است که با بخش های مفرح و مهیج علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده است برای آشنایی بیشتر با این پارک با سفر آفرین همراه باشید .
درباره پارک دره شادی شنزن
اکثر گردشگران هدفشان از سفر تفریح و سرگرمی است و پارک ها و شهر بازی ها نقش مهمی در این زمینه ایفا می کنند دره شادی در شنزن یک پارک موضوعی است که برای گردشگران تور چین مناسب می باشد . دره شادی شنزن یکی از شعبات پارک های زنجیره ای هپی ولی است و در سال 1998 در منطقه نانشان به بهره برداری رسیده است گردشگران با مراجعه به این پارک تفریحی می توانند ساعاتی خوش و عالی در کنار دوستان و خانواده داشته باشند و خاطراتی بیادماندنی از سفر به شنزن برای خود به ارمغان آورند . این پارک یکی از برترین پارک های تفریحی در چین و از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری شنزن می باشد که سالانه مراجعه کنندگان بسیاری دارد و با بخش های متنوع توانسته خود را در بین بهترین های کشور پهناور چین جای دهد .
اطلاعات در مورد دره شادی شنزن چین
دره شادی در شنزن با وسعتی حدود 350 هزار متر مربع از بزرگترین و مدرن ترین پارک های چین است و وجود وسایل بازی هیجان انگیز ، نفس گیر و سرگرم کننده سبب شده تا هر بازدید کننده ای از بودن در این پارک لذت ببرد و ساعاتی بیادماندنی داشته باشد . این پارک که از جاذبه های گردشگری چین می باشد بیش از 100 بازی مفرح را برای هر رده سنی چه کودک و چه بزرگسال در خود جای داده و مکانی برای سرگرمی آنان فراهم نموده است همچنین در گوشه کنار دره شادی شنزن روزانه نمایش های مختلفی با موضوعات آکروباتیک ، جادوگری و ورزش های مهیج برگزار می شود که برای هر مراجعه کننده ای می تواند جذاب باشد .

کل پارک از ۹ ناحیه با موضوعات مختلف تشکیل شده است . این نواحی عبارتند از :

• میدان اسپانیایی با موضوع جنگ های مدیترانه ای اسپانیا و دست آوردهای آنان

• شهر کارتونی با موضوع داستان های افسانه ای

• بخش ماجراجویی

• شهر معدن طلا با موضوع فرار از سیل در قطار معدن طلا

• جنگل های شانگری لا

• ساحل آفتابی با اجرا نمایش توسط بازیگران ، ورزش های ساحلی و تجربه یک روز آفتابی در ساحل

• خلیج توفانی دریای چین

• پارک آبی پلایا مایا

• لحظات شاد

ساعت کاری و بلیط دره شادی در شنزن
علاقه مندان به پارک دره شادی شنزن می توانند در روزهای هفته از ساعت 9:30 الی 21 و در روزهای خاص از 9 صبح تا 21 به این پارک تفریحی مراجعه کنند و از بخش های مختلف آن لذت ببرند . بلیط این مجموعه برای بزرگسالان زیر 65 سال و کودکان با قد بیشتر از 150 سانتی متر 230 یوان و برای کودکان با قد کمتر از 150 سانتی متر و بزرگسالان 69-65 سال 120 یوان می باشد . اکثر گردشگران تور شنزن مراجعه به این مکان تفریحی را در برنامه سفر خود قرار می دهند تا بتوانند لحظاتی شاد و مهیج داشته باشند .
pic262057210001