پارک آبی آتلانتیس دبی

aquaventure_waterpark2safarafarin-qpr.jpg
aquaventure_waterpark2safarafarin-qpr.jpg aquaventure_waterpark1safarafarin-qpr.jpg aquaventure_waterpark3safarafarin-qpr.jpg aquaventure_waterpark4safarafarin-qpr.jpg
مراکز خرید و تفریحات دبی حرف های زیادی برای گفتن دارند و با گزینه های متفاوت از پرطرفدارترین بخش های دبی هستند با انتخاب تور دبی می توانید از این مراکز بهره ببرید و علاقه مندی های خود را به واقعیت تبدیل نمایید . پارک آبی آتلانتیس دبی (Aquaventure Waterpark) با بخش های جذاب و امکانات متنوع می تواند از مهیج ترین برنامه های سفر به دبی باشد برای آگاهی بیشتر در مورد این مکان با سفر آفرین همراه باشید .
درباره پارک آبی آتلانتیس در دبی
هوای فوق العاده گرم دبی سبب شده تا اغلب گردشگران مراجعه به پارک آبی آتلانتیس دبی را در برنامه خود بگنجانند چرا که در شرایط آب و هوایی این شهر استفاده از تفریحات آبی می تواند به مانند آبی بر آتش باشد . امروزه در بیشتر شهرهای توریستی جهان پارک های آبی از تفریحات رایج هستند و دبی نیز از این امر مستثنی نبوده و دارای چندین پارک آبی بزرگ همراه با بخش های متنوع می باشد که پارک آتلانتیس یا آکواونچر یکی از آن هاست که برای تمام رده های سنی مناسب بوده و طیف وسیعی از امکانات تفریحی را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد . در هر سنی که باشید صرف وقت در پارک آتلانتیس می تواند به تخلیه هیجان درونی شما کمک نموده و روزی بیادماندنی را برایتان به ارمغان آورد لذا در تور دبی مراجعه به این پارک را فراموش نکنید و حتی برای دو یا سه ساعت از تفریحات آن لذت ببرید .
اطلاعاتی در مورد پارک آبی هتل آتلانتیس دبی
پارک آبی آتلانتیس دبی بخشی از هتل معروف اتلانتیس است که برخی از میهمانان هتل فقط به خاطر استفاده از پارک آبی این هتل را برای اقامت انتخاب کرده اند پارک آتلانتیس که در حاشیه بیرونی پالم جمیرا واقع شده یکی از جاذبه های گردشگری دبی به شمار می آید و با سرسره ها و استخرهای متنوع از بزرگترین پارک های آبی در جهان می باشد . در میان پارک های آبی دبی ، آتلانتیس از دیگر پارک ها وسعت بیشتری دارد و زمینی به مساحت 141 هکتار در ساحل خلیج فارس را به خود اختصاص داده است . این پارک در سال 2009 به بهره برداری رسیده و به دلیل داشتن سرسره های عظیم ، استخرهای متنوع ، رودخانه خروشان و وسایل بازی هیجان انگیز در میان گردشگران طرفداران زیادی دارد .
بخش های مختلف پارک آبی آتلانتیس
این پارک که از دیدنی های دبی و تفریحات این شهر به شمار می آید دارای سرسره های عظیمی است که با سوار شدن بر هر کدام از شدت ترس و هیجان فریاد خواهید زد البته باید توجه داشت که کسانی که قدشان بیشتر از 120 سانتی متر باشد می توانند از این سرسره ها استفاده کنند . از مهیج ترین سرسره های پارک می توان به سرسره زوم رنگو یا سرسره U ، سرسره انتقام خدای دریا ، سرسره رقابت ، سرسره ایمان یا سرسره معبد مایاها ، سرسره ترن آبی و سرسره حمله کوسه اشاره نمود . در این پارک قسمتی برای زندگی آبزیان در نظر گرفته شده که مراجعه کنندگان در آن می توانند به ماهی ها غذا دهند و آن ها را لمس کنند و اطلاعاتی مفید در رابطه با چگونگی زیست آبزیان از مربیان بیاموزند . همچنین امکان غواصی با کوسه ها و شنا با شیر دریایی در این مکان فراهم شده که می تواند به تجربه ای ناب تبدیل گردد آکواریوم آتلانتیس نیز با انواع گونه های آبزی یکی دیگر از بخش های جذاب برای بازدیدکنندگان خواهد بود که با زیبائی های خود می تواند هر بیننده ای را خیره سازد . در این پارک قسمت وسیعی به دلفین ها اختصاص داده شده و با نام دلفین بای ( Dolphin Bay ) شناخته می شود شما در این بخش می توانید به تماشای دلفین های زیبا بپردازید و یا این که با آن ها بازی و شنا کنید . این پارک آبی دارای ۲۰ منطقه شنا ، ۱۱ استخر مختلف و ۳ استخر برای کودکان می باشد که این استخرها با مناظر زیبای دریا و گیاهان سرسبز گرمسیری ، محلی مناسب برای تفریح و آفتاب گرفتن مسافران هستند . رودخانه خروشان ، بخش تفریحات کودک ، کلوب کودکان ، رستوران های متنوع و فروشگاه های بزرگ از دیگر بخش های موجود در پارک آتلانتیس دبی هستند .
pic026447210001