اوج هیجان در پارک آبی وایلد وادی دبی

wild-wadi3safarafarin-qpr.jpg
wild-wadi3safarafarin-qpr.jpg DUBAI-1.jpg DUBAI-2.jpg DUBAI-4.jpg DUBAI-5.jpg
دبی است و جذابیت های ایجاد شده به دست انسان در دهه های اخیر ، به طوری که وجود برخی از این جاذبه ها در دبی قابل تصور نیست اما با صرف هزینه های کلان در این شهر امیرنشین ایجاد شده و مورد استقبال علاقه مندان به تنوع و هیجان واقع شده است . مراکز تفریحی دبی متنوع هستند و نقش انان در جذب گردشگر قابل توجه است اوج هیجان در پارک آبی وایلد وادی دبی گردشگران این شهر را به وجد می آورد به طوری که اصلا گذر زمان در این مکان احساس نمی شود . در ادامه توضیحاتی در مورد این مرکز تفریحی و سرگرمی ارائه می شود .
درباره پارک وایلد وادی دبی (Dubai Wild Wadi Water Park)
اوج هیجان در پارک آبی وایلد وادی دبی قابل قابل تصور نیست و هیچ تفریحی در هوای گرم دبی به اندازه پناه بردن به پارک آبی وایلد وادی دلچسب و مطلوب نیست چرا که در این مکان می توان تنی به آب زد و از وسایل تفریحی مهیج بهره برد . این پارک که از افتخارات دبی است در مساحتی بالغ بر 5 هکتار گسترده شده و با بخش هایی متنوع ساعاتی خوش و لحظاتی بیادماندنی برای مسافران تور دبی به ارمغان می آورد . از انجائی که وایلد وادی به نیازهای تمام رده های سنی توجه کرده می توان به صورت خانوادگی به این مکان مراجعه نموده و از امکانات سرگرمی آن استفاده کرد . این پارک آبی از پیشرفته ترین پارک های جهان است و توسط انجمن نوآوری در ساخت پارک های آبی به عنوان بهترین طراحی شناخته شده است . این پارک در خیابان جمیرا و در بین دو هتل معروف برج العرب و جمیرا بیچ واقع شده و طراحی خلاقانه و کارتونی ان باعث ایجاد نشاط و سرزندگی در مراجعه کنندگان می شود همچنین فضای پارک به صورت روباز است و با توجه به فصل امکان گرم و سرد کردن آب وجود دارد .
جذاب ترین بخش های پارک آبی وایلد وادی دبی
اوج هیجان در پارک آبی وایلد وادی دبی قابل تجربه است چرا که این پارک با بیش از ۲۳ نوع وسیله تفریحی و سرگرم کننده آبی مرتبط و پیوسته بازدید کنندگان را به وجد می آورد و شامل 8 سرسره آبی انفجاری ، 2 بخش موج سواری مصنوعی ، رودخانه خروشان ، چاله فضایی ، سقوط آزاد ، دریای مواج و بخشی مخصوص برای کودکان است که استفاده از ان ها برای هر کسی هیجان به دنبال دارد . در داخل این مجموعه ۲ فروشگاه و ۳ رستوران تعبیه شده تا پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد زیبایی و جذابیت پارک از درب ورودی آن مشخص است زیرا در این قسمت آبشاری مصنوعی به ارتفاع ۱۸ متر ساخته شده است . جمیرا اسکرا با ارتفاع 33 متری بلندترین و با سرعت حرکت 80 کیلومتر بر ساعت سریع ترین سرسره آبی در خارج از آمریکا لقب گرفته و تجربه حالت بی وزنی را بدون حتی یک آسیب سطحی به ارمغان می آورد . استخر موج ساز وایلد وادی دبی با 5 طرح متنوع و ارتفاع 1.5 متری بزرگترین استخر موج دار در خاورمیانه است و همچنین رودخانه ای به طول ۳۶۰ متر با نام جوس جرنی در این مجموعه به وجود آمده که گردشگران با شناور شدن در ان می توانند ارامشی واقعی را تجربه کنند . برج سرج با مسیری دایره ای همانند سورتمه آبی عمل می کند و ترن مستر بلستر در میان درختان نخل واقع شده و تیوپ بادی را با فشار آب و با سرعتی هیجان انگیزی وارد مسیری با سراشیبی تند می نماید .
ساعت کاری و بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی
هزینه ورودی به این پارک برای بزرگسالان 275 درهم و برای سنین 4 تا 12 سال 245 درهم می باشد . ساعات کاری پارک آبی وایلد وادی دبی در ماه های مختلف متفاوت است به طوری که از ژانويه تا فوريه 11 صبح تا 6 عصر ، مارچ تا می 11 صبح تا 7 عصر ، جون تا آگوست 1 بعد از ظهر تا 9 شب ، سپتامبر تا اکتبر 11 صبح تا 7 عصر و نوامبر تا دسامبر 11 صبح تا 6 عصر می باشد .
pic534337210001