سان وی لاگون پارکی آبی و تفریحی در کوالالامپور

sunway-lagoon1safarafarin-qpr.jpg
sunway-lagoon1safarafarin-qpr.jpg sunway-lagoon2safarafarin-qpr.jpg sunway-lagoon3safarafarin-qpr.jpg sunway-lagoon5safarafarin-qpr.jpg sunway-lagoonsafarafarin-qpr.jpg
کوالالامپور یکی از مطرح ترین شهرهای اسلامی است که به امکانات و زیبائی های خود می بالد و بابت وجود جاذبه هایی حیرت انگیز به خود افتخار می کند . این شهر سنت های قدیمی را با پیشرفت های مدرن ترکیب نموده و مکانی زنده و پویا برای گردشگران تور مالزی فراهم می کند در کوالالامپور مراکز تفریحی و سرگرمی متعددی بنا نهاده شده که برخیشان در میان مسافران این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردارند به طوری که در هر سفری که به کوالالامپور دارند به آن مراجعه می کنند . سان وی لاگون پارکی آبی و تفریحی در کوالالامپور است که در زیر به معرفی امکانات و بخش های مختلف آن می پردازیم .
درباره مجموعه تفریحی سان وی لاگون کوالالامپور
سان وی لاگون پارکی آبی و تفریحی در کوالالامپور است که ساعاتی خوش و لحظاتی بیادماندنی ارمغان مراجعه به آن می باشد . این مجموعه شامل بخش های متنوعی است که هر کدام با ویژگی هایی خاص برای بازدیدکنندگان جذابیت بسیاری دارند از قسمت های مختلف سان وی لاگون می توان به پارک آبی ، پارک سرگرمی ، پارک حیوانات و باغ وحش ، پارک بی نهایت و پارک وحشت اشاره نمود همچنین در این مجموعه مرکز خریدی تعبیه شده که انواع اجناس با برندهای بین المللی در آن یافت می شود . مجموعه تفریحی سان وی لاگون که در سال 1993 به بهره برداری رسیده در منطقه پتالینگ جایا در مکان یک معدن قدیمی واقع شده و از نظر بازدیدکنندگان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کوالالامپور محسوب می گردد . در پارک سرگرمی این مجموعه بازی هایی چون انتقام دزدان دریایی ، پل معلق ، تبر ، ترن هوایی جیغ ، رودخانه خروشان و زمین بازی برای کودکان در نظر گرفته شده و در پارک حیوانات آن بیش از 150 گونه از حیوانات مختلف به چشم می خورد . اگر خواستار هیجان هستید پارک بی نهایت مجموعه مناسب شماست و تجربه هایی مانند تیراندازی با کمان ، موتورهای چهار چرخ ، کارتینگ ، خفاش ، بانجی جانپی ، پینت بال و قایق رانی پدالی را در اختیارتان قرار می دهد . در پارک وحشت نیز عده ای از بازیگران مجرب با گریم های عالی و لباس های ترسناک به ترساندن مراجعه کنندگان می پردازند البته نقش صوت و تکنولوژی بصری ، جلوه های ویژه و تم های مختلف به صورت زنده را نباید در این بخش پارک سان وی لاگون کوالالامپور نادیده گرفت . از افتخارات این مجموعه می توان به وجود بزرگترین ساحل موج سواری شنی و مصنوعی دنیا ، طولانی ترین پل عابر پیاده معلق در دنیا ، بلند ترین پرتاب تیرکمان در آسیا ، اولین باغ وحش تعاملی در مالزی و یکی از طولانی ترین مسیرهای فلایینگ فاکس اشاره نمود .
پارک آبی سان وی لاگون کوالالامپور
سان وی لاگون پارکی آبی و تفریحی در کوالالامپور است که به دلیل معروف بودن بخش آبی ان با نام پارک آبی سان وی لاگون کوالالامپور شناخته می شود و چندین سال متوالی به عنوان یکی از برترین مراکز تفریحی در آسیا معرفی شده است . پارک آبی مجموعه با وسعتی حدود 13 هزار متر مربع انواع استخرها ، سرسره های آبی و وسایل سرگرمی را در خود جای داده و یکی از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری مالزی می باشد . سرسره رقابتی کنگو ، سرسره مارهای پیتون آفریقایی ، زامباوه کوچک ، رودخانه خروشان زامبزی ، سرسره آبی سرعتی ، سرسره های لوله ای مارپیچی ، موج سواری بر روی موج های مصنوعی بلند و موج سواری از جمله بخش های مختلف و فعالیت هایی است که در پارک آبی کوالالامپور می توان تجربه کرد .
ساعت کاری و بلیط پارک آبی سان وی لاگون مالزی
قیمت بلیط پارک برای بزرگسالان 12 سال به بالا 150 رینگیت و برای کودکان 11 سال به پایین و بزرگسالان 60 سال به بالا 120 رینگیت می باشد و کودکان زیر 3 سال و قد کمتر از 90 سانتی متر به صورت رایگان می توانند از این مجموعه استفاده کنند . پارک سان وی لاگون در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 6 عصر و در روزهای شنبه و یکشنبه و همچنین روزهای تعطیل عمومی از ساعت 9 صبح تا 6 عصر پذیرای علاقه مندان می باشد .
pic385137210001