ویالند پارک از مراکز تفریحی استانبول

vialand3safarafarin-qpr.jpg
vialand3safarafarin-qpr.jpg vialandsafarafarin-qpr.jpg vialand2safarafarin-qpr.jpg vialand6safarafarin-qpr.jpg vialand1safarafarin-qpr.jpg vialand5safarafarin-qpr.jpg
استانبول است و دیدنی های بسیار ، استانبول است و مراکز تفریحی و امکانات گردشگری متنوع ، استانبول است و مراکز خرید لوکس و بازارهای قدیمی و استانبول است و ... . تور استانبول طرفداران بسیاری دارد به طوری که سالانه میلیون ها نفر به این شهر سفر می کنند تا از نقاط مختلف آن و تفریحات رایجش بهره ببرند . ویالند پارک از مراکز تفریحی استانبول است که کمتر گردشگری لذت تفریح در آن را از دست می دهد در زیر با این جاذبه گردشگری ترکیه آشنا می شویم .
درباره ویالند پارک استانبول
ویالند پارک از مراکز تفریحی استانبول و از پارک های پرطرفدار این شهر است که در زمینی به مساحت یک میلیون متر مربع گسترده شده و با وسایل سرگرمی متنوع یکی از بزرگترین پارک های تفریحی ترکیه محسوب می گردد . شهر بازی ویالند که در فاصله زمانی سپتامبر 2011 تا می 2013 ساخته شده در قسمت اروپائی استانبول و در فاصله 13 کیلومتری میدان تکسیم که خود از پربازدیدترین نقاط شهر می باشد واقع شده و با بخش های مختلفی که در خود جای داده می تواند ساعاتی شاد و خوش را برای خانواده ها ، مردم محلی و گردشگران تور استانبول به ارمغان آورد . این پارک اکنون به یکی از برترین جاذبه های گردشگری استانبول تبدیل شده و روزانه میزبان مراجعه کنندگان بسیاری است و علاقه مندان با رفتن به این پارک می توانند از قسمت های مختلف آن مانند شهربازی ، مرکز خرید ، سینما ، رستوران ، پارک آبی و پارک موضوعی یا تم پارک استفاده نمایند همچنین در این مجموعه هتلی با نام ویالند پالاس ساخته شده که از هتل های 4 ستاره استانبول به شمار می آید . برای رفتن به این پارک سرویس هایی در نقاط مختلف استانبول از جمله میدان تکسیم تعبیه شده که به صورت رایگان بازدیدکنندگان را جابجا می کنند .
وسایل بازی و سرگرمی شهربازی ویالند استانبول
همانگونه که بیان شد ویالند پارک از مراکز تفریحی استانبول می باشد که در تقاطع دو بزرگراه عمده در مرز ایوب و شهرداری قاضی عثمان پاشا واقع شده و برای تمام رده های سنی وسایل بازی و سرگرمی فراهم نموده است . در این پارک می توان Splash Coaster (ترن هوایی آبی) که ترکیبی از آبشارهای طبیعی با لذت استفاده از ترن هوایی است را تجربه نمود و یا اینکه با استفاده از Family Coaster (رولر کستر خانوادگی) یک تجربه لذت بخش خانوادگی را به دست آورد Rafting Ride یک ماجراجویی 700 متری در وسط یک آبشار وحشی است و تونل وحشت ، جت اسکی ، سینما ، King Kong در ارتفاع 15 متری و بولینگ فقط بخشی از وسایل تفریحی ویالند می باشد .
بلیط شهر بازی ویالند استانبول
قیمت بلیط پارک ویالند استانبول برای بزرگسالان و کودکان متفاوت می باشد و در ماه های مختلف سال و روزهای بخصوص نیز تغییر می کند به طوری که برای بزرگسالان 159 لیر ترکیه و برای کودکان 4 تا 14 سال 149 لیر می باشد . لازم است بدانید که این مجموعه دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا 19عصر و جمعه تا یکشنبه از ساعت 10 تا 21 فعالیت می کند همچنین مرکز خرید ویالند روزانه از 10 صبح تا 10 شب پذیرای مراجعه کنندگان می باشد .
pic546037210001