بانکوک

BANKOK1.jpg
BANKOK1.jpg BANKOK2.jpg BANKOK3.jpg BANKOK4.jpg BANKOK5.jpg BANKOK6.jpg BANKOK7.jpg BANKOK8.jpg BANKOK9.jpg BANKOK10.jpg BANKOK11.jpg
این شهر که مقصد بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا است،در میان مردم تایلند با نام شهر فرشتگان شناخته می شود. این شهر یکی از بزرگترین شهرهای جهان و یکی از پر تکاپوترین پایتخت های آسیا به شمار می اید.
شهر مدرن
این شهر که مقصد بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا است،در میان مردم تایلند با نام شهر فرشتگان شناخته می شود. این شهر یکی از بزرگترین شهرهای جهان و یکی از پر تکاپوترین پایتخت های آسیا به شمار می اید. بانکوک همانند بسیاری از شهرهای مدرن و پیشرفت جهان، دارای آسمان خراش ها ، هتل های لوکس و مراکز خرید پیشرفته و مدرن و فرودگاه بین المللی بسیار بزرگ مدرن است. که روزانه پروازهای مستقیم بسیاری از پایتخت های آسیایی، استرالیا، کانادا، اروپا و آمریکا انجام می شود.

شهر بانکوک
شهر بانکوک اکنون با بیش از ۱۵۰۰ کیلومترمربع مساحت، حدود ۱۰ میلیون نفر جمعیت را در دل خود جای داده است. این شهر به دلیل بیشماری معابدش که به 400 معبد بودایی بی نظیر میرسد شهرت دارد و اگر اقامت شما در بانکوک کوتاه باشد، قادر به بازدید از تمامی جاذبه های این شهر زیبا گرم، شلوغ و هیجان انگیز و پر هیاهو نخواهید بود. بانکوک همراه پوکت و هواهین، محل مناسبی برای استراحت و اقامت و ارامش و تفریح خانواده هاست. هواهین، قدیمی ترین و سنتی ترین استراحتگاه و تفریحگاه ساحلی تایلند است که در نزدیکی بانکوک واقع شده است و استراحتگاه خانواده سلطنتی و دیرینه نیز در آنجا قرار گرفته است.

علاقه زیاد به غذا خوردن
مردم بانکوک به غذا خوردن علاقه فروانی دارند که به این موضوع می توان از رستوران های بی شمار و انواع غذاهایی که در کنار خیابان ها به فروش میرسد به این مسئله پی برد. انعام دادن درتایلند کاملا موضوعی عادی و رایج می باشد و روز به روز افزایش می یابد.

قلب تجارت
بانكوك مركز و قلب تجاري تايلند است. خطوط راه آهن بنادر متعدد ، فرودگاهها امكاناتي را فراهم آورده تا بانكوك به يك مركز تجاري براي واردات و صادرات به كشور تايلند وهمچنين آسياي جنوب شرقي می باشد.

محصولات ويژه بانكوك قطعات خودرو، اشياي عتيقه لوازم منزل ، مي باشد.در زمان گذشته محصولات كشاورزي منبع اصلي درآمد اين شهر به حساب مي امد ولي امروزه توليد منسوجات و قطعات الكترونيكي و كامپيوتر نيز به آنها افزوده شده است.

با افزايش گردشگران از بانكوك ، صنعت گردشگري به يكي از منابع اصلي درآمد براي اين شهر بشمار می اید.اغلب گردشگران بانکوک را برای خرید انتخاب می کنندتورهای فروانی برای این شهر زیبای سالانه انجام می شود.

pic303275210001