مراکز خرید مرکز شهر کوالالامپور

مرکز شهر کوالالامپور به واسطه فروشگاههایی که به عنوان آخرین محل ارزیابی قیمت و خرید انتخاب می شوند به یک مرکز خرید معتبر ومعروف تبدیل گردیده است. بخصوص در طبقه همکف برجهای پتروناس یک مجموعه فروشگاهی 6 طبقه به نام Suriaانواع و اقسام محصولات را ارئه می کند.

Suria KLCC
فروشگاه Suria یک مجموعه بسیار گسترده و پهناور از مغازه های مورد نیاز است که در مجاورت برجهای پتروناس قرارگرفته ودر6طبقه انواع فروشگاهها, بوتیکها ورستورانها را ارائه می کند.این مجموعه فروشگاهی محلی رویایی برای خریداران لوازم کامپیوتر است.این مرکز به انواع سرویسها و خدمات مورد نیاز مسافران مجهز است.

آدرس فروشگاه: KLCC Petronas Twin Towers

Avenue K
این مجموعه درست در مقابل Suriaواقع شده است.این فروشگاه مجموعه ای از لوازم خانگی با مارکهای مختلف بین المللی را ارائه می کند.

آدرس فروشگاه: 156, Jalan Ampang

China Town
محله چینی ها یکی از مراکز خرید بسیار معروف است که در خیابان Petaling واقع شده است.اما علاوه بر محله چینی ها که در این خیابان قرارگرفته است و محل خرید سنتی و قدیمی با انواع و اقسام اجناس متفاوت است.فروشگاههای زنجیره ای و مجموعه ای مختلفی در کنار این خیابان قرار گرفته است که بعضی از آنها عبارتند از:

Central Market) Pesar Seni)در فاصله بسیار نزدیک از خیابان Petaling قرار گرفته است.این مجموعه امروزه به یکی از جذابیتهای گردشگری و یکی از شاخصه های معتبر این ناحیه تبدیل گردیده است.در این مجموعه می توانید طیف گسترده ای از انواع تولیدات,صنایع دستی,اجناس لوکس و قدیمی و سوغاتی را تهیه نمائید.

آدرس فروشگاه: No. 10, Jalan Hang Kasturi

sogo
موقعیت این مجتمع تجاری در مرکز شهر کوالالامپور و در خیابان بسیار قدیمی و معروف عبدالرحمن قرار دارد.

فاصله این مجتمع تجاری از برج های دوقلو مالزی با تاکسی کمتر از 5 دقیقه و پیاده در حدود بیست دقیقه می باشد.

خیابان عبدالرحمن یکی از خیابانهای قدیمی و دارای فروشگاههای پارچه بسیار بزرگی می باشد که بسیار مورد توجه توریستها می باشد که در این فروشگاهها انواع پارچه های تولید مالزی - کشمیر -پاکستان و هند با قیمت نسبتا" مناسبی عرضه می شود.

یکی از این فروشگاهها پارچه فروشی زنجیره ای معروف کامادار می باشد که در چندین طبقه انواع و اقسام پارچه را عرضه می کند.

به جرات می توان گفت اکثر برندهای معروف پوشاک و خصوصا" کیف و کفش و محصولات آرایشی و بهداشتی در این فروشگاه عرضه می شوند و به نسبت سایر مراکز خرید مالزی از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد.

معروفیت اصلی این فروشگاه به حراج های دائمی کیف و کفش و پوشاک با قیمت مناسب و در طول سال و به خصوص ایام کریسمس - عید فطر - عید چینی ها در مالزی و سایر ایام می باشد.

به جرات می توان گفت این فروشگاه طیف وسیع و متنوعی از محصولات را به خریداران خود عرضه می کند که از محصولات ارزان قیمت و تا برندهای معروف و معتبر را شامل می شود

ALAIN DELON - SACHS - GIOSSARDI - VALENTINO CREATIONS - BOBBY FRANZ - GUESS - PIERRE CARDIN - UNIVERSAL TRAVELLER - GOIN' PLACES - POLO - BYFORD - CROCODILE - ARENA - CARVEN - NICOLE MNJ - JOAN ALLEN - G & H - ELLE - SODA EXCHANGE - COACH - SALVADORE FERRAGAMO - JUICY COUTURE - MARC JACOBS - PACO RABANNE - ANNA SUI , ...

امکانات عمومی مجتمع تجاری سوگو دستگاههای خودپرداز "می بانک مالزی" و "سی آی ام بی" وهمچنین صرافی , سالن های غذاخوری - پارکینگ -و غیره می باشد البته در اطراف این مرکز پارکینگهای روباز و ارزانتری نیز برای بازدیدکنندگان وجود دارد.

ساعات کار از 10 صبح تا 9.30 شب و روزهای تعطیل تا 10

تذکر : خیابان عبدالرحمن از محله های قدیمی بوده و متاسفانه محله خوشنامی نیست و اکیدا" توصیه می شود در ساعات پایانی شب از تردد تنهایی و با پول نقد از این محله پرهیز کنید.

Kata Roya Shopping Complex
یکی از قدیمی ترین فروشگاههای کوالالامپور است و هنوز برای کسانی که می خواهند اجناس ارزان قیمت خریداری کنند محل مناسبی است.

آدرس فروشگاه: At the junction of Jalan Silang and Jalan Tun Tan Cheng Lock

Uo Super Store
یک بازار بسیار بزرگ محلی از ابزار و لوازم منزل و مایحتاج عمومی.در این فروشگاه حجم زیادی از ابزار و لوازم مورد نیاز شما با قیمت مناسب ارائه می گردد.

آدرس فروشگاه: Lot PT1, Section 24, Jalan Sultan

Petaling Street Market
این بازار محلی به خاطر سایبانهای سبز خود در فصول بارانی و گرم سال بسیار معروف است.این بازار از جمله بازارهای ارزان معروف و محلی شهر کوالالامپور است که شبها از جلوه و نمای خاصی نیز برخوردار است.

آدرس فروشگاه : Along Petaling Street and the intersecting road, Jalan Hang Lekir

CENTRAL MARKET
موقعیت سنترال مارکت یک مجتمع تجاری کوچک و قدیمی است که تاریخ آن به سال 1888 میلادی بر می گردد و در مرکز شهر کوالالامپور و در خیابان بسیار قدیمی هانگ کاستوری در نزدیکی بازار معروف چایناتاون مالزی قرار دارد.

فاصله این مجتمع تجاری از برج های دوقلو مالزی با تاکسی کمتر از 10 دقیقه قرار دارد و برای رسیدن به این بازار می توان از قطار شهری در ایستگاه کوالالامپور - ترن هوایی پوترا در ایستگاه پاسار سنی - ترن هوایی استار ال آر تی در ایستگاه مسجد جامع استفاده کرد. البته اتوبوس های معروف گردشگری هاپ آن هاپ آف در این مرکز خرید نیز توقف می کنند.

در مجتمع سنترال مارکت برند جهانی و خاصی وجود ندارد و کلیه فروشگاهها در این مرکز سوغاتی و صنایع دستی مالزی را به فروش می رسانند

معروفیت اصلی این فروشگاه به فروش اجناس خاصی می باشد که در هیچ یک از دیگر فروشگاههای مالزی ارائه نمی شود البته در بسیاری از مواقع قیمت و کیفیت اجناس این مرکز بالاست

به جرات می توان گفت این فروشگاه طیف وسیع و متنوعی از صنایع دستی و کالاهای قدیمی مالایی - چینی - هندی و ... را به خریداران خود عرضه می کند .

امکانات عمومی مجتمع تجاری سنترال مارکت سالن های غذاخوری - پارکینگ روبازانواع صرافی و خدمات بانکی است که با قیمتهای مناسب ارز شما را تبدیل می کنند.

ساعات کار از 10 صبح تا 10 شب

تذکر : این منطقه از محله های قدیمی بوده و اکیدا" توصیه می شود در ساعات پایانی شب از تردد تنهایی و با پول نقد از این محله پرهیز کنید.

pic551946210001