پاییز در گرجستان

gorgia_Akhaltsikhe_1.jpg
gorgia_Akhaltsikhe_1.jpg gorgia_Akhaltsikhe_2.jpg gorgia_Akhaltsikhe_3.jpg gorgia_Akhaltsikhe_4.jpg gorgia_Borjomi_1.jpg gorgia_Borjomi_2.jpg gorgia_Borjomi_3.jpg gorgia_Kazbegi_1.jpg gorgia_Kazbegi_2.jpg gorgia_Kvareli_1.jpg gorgia_Kvareli_2.jpg gorgia_Kvareli_3.jpg gorgia_Sighnaghi_4.jpg gorgia_Sighnaghi_Alazani_5.jpg
برنامه ریزی تعطیلات در گرجستان گاهی اوقات سخت می شود آن هم با دانستن اینکه چه مکان های جالب در انتظار شما هستند. سفرآفرین تصمیم دارد با معرفی5 مکان رویایی در پاییز دل انگیز گرجستان انتخاب را برای شما راحتتر کند.

که البته مکان های معرفی شده به جز تفلیس همیشه جذاب و باتومی در تمام فصول شکوه خاص خود را داراست ، میباشد. پاییز در گرجستان زمان زیبایی خیره کننده مناظر وطبیعت اطراف است که گویی حس سحر و جادو را به شما میدهد.

5 مکان رویایی پاییز گرجستان
قوارلی Kvareli
شهر قوارلی در ایالت کاختی ، که یکی از بزرگترین تولید کنندگان نوشیدنی است، همچنین در شهرداری قوارلی چندین دریاچه های فوق العاده وجود دارد که شما می توانید در زمان لذت بخش و آرامش بخشی را در این مکان داشته باشین و همچنین آثار تاریخی قابل توجه فرهنگی و تاریخی وجود دارد مانند صومعه گرمی.شهر قوارلی غنی در هر مورد دو طبیعت و فرهنگ است ، و رفتن به این شهر گذینه خوبی به حساب میاید.

سیغناغی Sighnaghi
این غیر ممکن است که پاییز در این شهر،شما از خلق و خوی رمانتیک پاییزی خلاصی یابید.حتی بسیاری از شاعران و هنرمندان به این افسون فصلی دچار بودند. شوخی به کنار، شما واقعا می تواند بسیاری از زیبایی ها را درسیغناغی مشاهده کنید. به عنوان مثال، پانوراما آلازانی Alazani دره با دیوارهای بلند، شهرستان های قدیمی و یا نقاشی در موزه Pirosmani. یا تابش نور خورشید در یک لیوان نوشیدنی این ها همه این سرزمین را رویایی جلوه میدهد

برجومی Borjomi
"برجومی"، اگر شما این معنی است که آب معروف است.اما به طور کلی، این رفت و آمد مکرر بیش از زادگاه آب معدنی معجزه آسا است.قدم زدن در پارک مرکزی، بازدید از استخر آب گوگرد در فضای باز، پیاده روی در پارک ملی برجومیKharagauliسکونت در یکی از هتل های مجلل یا همراهی با طبیعت در یک مهمان خانه کوچک - شما می توانید گزینه های مختلف برای تفریح پیدا کنید، و همه آنها به سلامت شما را بهبود میبخشد. آب برجومی جادویی است حتما اون رو امتحان کنید.!

آخالتسیخه Akhaltsikhe
آخالتسیخه نسبتا به برجومی نزدیک است.

در راه شما می توانید چندین قلعه قدیمی مراجعه کنید. و در شهر است بزرگ به خوبی بازسازی شده Rabati قلعه پیچیده ای که شامل یک موزه در داخل کاخ، یک کنیسه، مسجد، کلیسا، یک دفتر ثبت، و چندین هتل و کافه ها وجود دارد.ممکن است شما بگویید: وای، چه ترکیبی...

بله، Rabati یک مکان شگفت انگیز است: چند فرهنگی، چند قومی و البته، بسیار زیبا! در این مکان بیشتر و بیشتر زوج هایی دیده میشوند که برای عکس های سلطنتی آلبوم عروسی به راباتی زیبا قدم گذاشته اند.

اثری از یکی از مهم ترین چهره های سلطنتی در تاریخ گرجستان، ملکه تامار، می توان در شهر غار واردزیا، که آن هم در نزدیکی آخالتسیخه واقع شده است. در طول عصر طلایی خود در آنجا بیش از ده هزار نفر زندگی می کردند!

کازبگی Kazbegi
توضیح شکوه قله کوه Kazbegi آن هم زمانی که ابرها در مقابل آن پراکنده یک امر غیر ممکن است.از آن سختتر توصیف هوا پاییزی دراین کوه های روشن وشفاف! روستای Stepantsminda واقع در پای کوه

Kazbegi، یکی از مهمترین و در دسترس ترین مکانهای کوهستانی در پاییز است. شما با چنان لذتی به تحسین رنگهای پاییزی از کوه ها به بالا رفتن مشغول میشوید.

کلیساGergeti در بالای تپه، بالاتر از ابرها نشسته که بازدید از آن خارج از لطف نیست.

pic179035210001