پارک های کوش آداسی

adaland_aquapark_kusadasi-9.jpg
adaland_aquapark_kusadasi-9.jpg park-koshadasi.jpg park-koshadasi1.jpg park-koshadasi2.jpg park-koshadasi3.jpg park-koshadasi4.jpg park-koshadasi5.jpg park-koshadasi6.jpg park-koshadasi7.jpg park-koshadasi8.jpg park-koshadasi9.jpg park-koshadasi10.jpg park-koshadasi11.jpg
کوش آداسی یکی از زیباترین و معروف ترین شهرهای تفریحی و گردشی ترکیه است .
پارک آبی آدالند
پارک آبی آدالنداز جالب ترین و جذاب ترینمراکز تفریحی کوش آداسی است ، در اینپارک یک روز سرگرم کننده پر از امکانات متنوع و بسیار عالی برای بازی های آبی در کنار خانواده تان می تئان به اوج هیجان ناشی از یورش آدرنالین به قلبتان لذت ببرید. این پارک آبی بیش از 25 هکتار مساحت و داشتن بیش از 20 نوع سواری های فوق العاده از جمله : چلپ چلوپ امواج آبی خنک ، سقوط هیجان انگیز و بسیار جذاب به برکه ، استراحت و شناورشدن در میان آبهای رودخانه تنبل و یا فقط خیس خوردن و آفتاب گرفتن در سواحل گیاهیاین پارکبا ویژیگی های خاص و هیجان انگیز لحظات عمرتان را خلق کنید.
پارک آبی آکوا فانتزی
آکوافانتزی درمنطقه افسوس است که در مجاورت سواحل زیبای کوش آداسی قرار دارد و به دلیل برخورداری از پارک آبی عظیم با 26 سرسره و قسمت های جذاب و مهیج ، عنوان بهترین هتل آبی جهان را به خود اختصاص داده و همه ساله هتل و پارک آبی معروف آن ، پذیرای تعداد بیشماری از گردشگران داخلی و خارجی می باشند . هتل آکوا فانتازی دارای سازه ای مدرن و معماری زیبا، کامل ترین سرویس دهی و بهترین خدمات رفاهی ،گسترده ترین امکانات تفریحی وورزشی و... بوده که همین خصوصیات هتل آکوا فانتازیا را به نگین هتل های منطقه مبدل کرده است . استخر های روباز و سرپوشیده برای کودکان و بزرگسالان ، ساحل و پلاژ اختصاصی ، ماساژ ، حمام ترکی ، بولینگ ، زمین بازی کودکان ، باغ ، پارک آبی منحصر به فرد در این مجموعه دارا می باشد.

پارک آبی لانگ بیچ آکواریزورت
پارک آبی لانگ بیچ کوش آداسی از بخشهای متنوعی تشکیل شده است . از جمله این بخشها میتوان به یک استخر شنا منحصر به فرد برای بزرگسالان ، دو استخر برای کودکان ، بخش قایقسپر،فوتبالآب ،سرسرههایآبی،جزیرهگنجو جت تعجب اشاره کرد . در این پارک آبی سالنی نیز مخصوص ورزشهای آبی وجود دارد که ورزشکاران میتوانند در آنجا به تمرین بپردازند . در این پارک لحظات هیجان اگیزی را تجربه خواهید کرد .
پارک ملی بیوک مندرس
پارک ملی بیوک مندرس در محدوده شهرستانهای کوش آداسی و سوکه قرار دارد و از طریق جاده کوش آداسی –سوکه قابل رفت وآمدمیباشد. فاصله این پارک ملیتا کوش آداسی۲۸ کیلومتر و تا سوکه ۳۴ کیلومتر است.

پلاژهای شنی، دره ای، سنگی مرتفع این شبه جزیره بسیار جالب توجه است. بخش شمالی این پارک ملی دارای یک پوشش گیاهی بی نظیر در منطقه مدیترانه است. به ویژه گیاهان تیره شاه بلوط و دفنه و نیز کلیه انواع گیاهان مخصوص ناحیه مدیترانه در این شبه جزیره با طراوت و زیبایی خاصی دیده می شود. شاه بلوط مخصوص نواحی جنگلی آناطولی شمالی، بید، سرو و غیره تنها در این منطقه از کشور در کنار هم وجود دارد. پارک ملی، آخرین نقطه غربی آناطولی است که نسل آن در حال انقراض است. همچنین فک مدیترانه و لاک پشتهای دریایی که در کشورهای مدیترانه ای تحت حمایت و حفاظت قرار گرفته اند در کناره ها و سواحل این پارک ملی امکان زاد و ولد و رشد یافته اند.

پارک ملی دلتای آیدین
این پارک ملی در منطقه مقدسی واقع شده است ، که قدمت آن به قرن 8 و 9 میلادی بر می گردد، که در استان آیدین و در محدوده کوش آداسی و سکه قرار دارد. فاصله پارک ملی تا کوش آداسی 28 کیلومتر می باشد. این پارک ها جز جاذبه طبیعی می باشد. این شهر زیبا که می توان در پهنای سرسبز آن زیر سایه درختان لذت برد. این بخش فقط یک مکان دیدنی نیست ،بلکه به منظور برگزاری کنفدراسیون ها و مراکز سیاسی و علمی و کنفرانس ها نیز به عنوان یک مکان فرهنگی در نظر گرفته شده است.
پلاژها آب گرمهای درکوش آداسی
اگر اهل شنا و تفريحات آبي مانند جت اسکي ، اسکي روی آب ، پارازايلينگ(چتر بازي با قايق موتوري ) و .. و ساحل زيبا مقصد شما خواهد بود .می توانید از انواع این تفريحات در کوش اداسی لذت ببريد.

-پلاژدریای خانمها

-پلاژ گوورچین آداسی

-پلاژ ییلانچی بورنو

- پلاژ یاوان سو

-پلاژ کوشتور

-پلاژ کارا اوا

-پلاژ گوزل چاملی

-پلاژ سوگی-پلاژ کالاماکی

-آب های گرم آب گرم یاوان سو ( چیبان )

-آب گرم ونوس

-آب گرم گوزل چاملی

pic961615210001